Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Generaalis

KSO logo update

Recommended Posts

Guest amnesy kills

bankr0ts  tavs pedejais logo ir pilnigs suuds

bankr0ts  tavs pedejais logo ir pilnigs suuds

Labi, ir, bet viņš vismaz cenšas un dara kaut ko. Neesmu redzējis nevienu tavu logo, ko tu būtu pievienojis konkursam.

Guest amnesy kills

es neprotu un negribu meginat , nu ko lai dara,  ja tas reali izkatas sudigi , kkada picture putra :) 

Es nezinu, man tīri labi patīk bankrota pēdējie logo tīri idejas ziņā, tikai pei izpildījuma man prasītos bišķ labāk piestrādāt. Šī pēdējā logo gadījumā krāsas gaišākas, specefektus krutākus un cilvēciņus lielākus KSO uzrakstu.. pavisam citu, iederīgu. (:

atvainošos, ka kritizēšu Tevi element, bet neizprotu kā Tu ps lietojot nesaprati par ko es runāju - par renderiem, jo viņi Tavos darbos ir vienkārši brutāli uzkopēti virsū u nrezultātā konkrētajos piemeŗos ir pārāk pārspīlēti sižets sagrūsts un renderi "lieliski" izceļās. Tāpat arī pēdējais Bankrota darbs, sāk jau likties, ka mēģinat hedera bildi pielīdzin;at komiksam. Un šī nav noniecināšana, tikai tāds kā ieteikums ;) būtu jauki, ja ar renderiem arī piestrādātu, ne tikai uzkopētu fonam pa virsu.

Guest amnesy kills

element nice logo , only uztaisi labu KSO uzrakstu , megini dazhus variantus 

bankrots ari neslikti , bet uguni kursh pa vidu nevajag , kko citu tur vajag

Pivienojiet kadus effektus...

a viņu, nu pašu headeri var taisīt bez rāmjiem? vai tomēr ir vajadzīgstas rāmis, nu ķip ietilpināts... <_<

Guest amnesy kills

Element pamegini , KSO logotipi , pa vidu leja ramitii ar effektiem , bus skaisti :)

Tak nevienā no tiem piedāvātajiem variantiem nav sakarīga darba. visur paņemti pliki renderi, stoki, nepareizi ielikti, samesti viens otram pa virsu un viss. :laugh: Element. pēdējā darbā tikai 3d teksts ir labs.

• Like 1

Saņemās mākslinieki, rādat savus labākos darbus.

ļoti sen ps neesmu atvēris, kur nu vēl vispār kādreiz ko mācējis, bet pirmais uzmetums ..

xqbt4h8e9orrqb6nb9hs.png

Da to KSO labāk mazu maliņā un pa vidu lielu KORIJS :)

varbūt otrā pusē vēl Chazz ielikt ? <3

• Like 1

zem ieraksta lauka "Pilna ievade" - pievienot failu vai vienkārši uzlādē @bildites.lv un pievieno ierakstā kā attēlu ar ieraksta rīkjoslas Attēls pogu konkrētās bildes URL adresi ..

Varbūt ir kāds variants pēc paša patikas veidots, neciklējoties uz tieši tf2+cs kombināciju? Jo visi pašreizējie varianti izskatās pārāk garlaicīgi uz jau esošā logo fona. Tad labāk ļaujiet vaļu savai fantāzijai, tikai ne pārāk tālu no spēļu pasaules, jo logo ar saulrietu pludmalē mums diez vai derēs smile.png

man bija ideja tuvu jau galvenajam - tf2 un cs 1.6 - kāpēc gan ne + cs:go? tak nedomājiet to slēgt pavisam, ne?

Saņemies. Starp tiem visiem cs`iem nav nekādas dižās starpības. Jau tika teikts, ka praktiski nav nekādu rāmju - izskatīsies labi, aizies! 

Es ar zīmulīšiem varu uzzīmēt visādus skaistumus, bet interneta vidē retro variants nebūtu pārāk iemīlēts, manuprāt.

Edited by bacard^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.