Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Generaalis

KSO logo update

Recommended Posts

Vispār tas joks ar rotaļu biedrību ir diezgan izdevies, iespēams, ka to pat varētu iekļaut iekš nopietnā logo ^_^

Man arī patīk, mīļi. 

Edited by bacard^

Pats logo pasākums nav joks, gaidu izstrādājumus studijā, ja būs kāds labāks par esošo logo, balva studijā.

Ā, wait, tad tas ir joks? Nu ok, pat nevērsim žopu vaļā {:

LFS patīk jokot par geju tēmu.

Vispār tas joks ar rotaļu biedrību ir diezgan izdevies...

LFS patīk jokot par geju tēmu.

Joks? Geji? Nē, vīri, šajā bannerī nekā smieklīga nav un homoerotisko piesitienu tam piešķir vien Jūsu pašu netiklībā mērcētais prāts.

Bannera kreisajā pusē redzams vīrietis ar ķiveri. Ķivere simbolizē darbu. Smagu, smagu darbu, ko miklu muguru, smagi elsojot ar maksimālu prāta un ķermeņa stingrību veic nu jau nobriedušais vidējais šīs komūnas biedrs. Darbs ir arī vienīgais veids kā trenēt prasmes. Prasmes šaut. Tāda kā vairāku līmeņu metafora.

Labajā pusē vīrs sēro par kritušo biedru un izrāda rūpes. Šī bannera daļa norāda uz cilvēku attiecību raksturu šajā komūnā - rūpes, iejūtība, brāļošanās, savstarpējs atbalsts, sevis uzlabošana no raksturu rīvēšanās un, kā teiktu angļi, tough love.

Ceru, ka pēc šī apraksta ir kļuvis skaidrāk ko ar šo darbu esmu centies pateikt, kā arī ceru, ka mana darba kandidatūra turpmāk tiks izskatīta nopietnāk.

Edited by Labaa_Feja_Shturmdranktruude

Joks? Geji? Nē, vīri, šajā bannerī nekā smieklīga nav un homoerotisko piesitienu tam piešķir vien Jūsu pašu netiklībā mērcētais prāts.

Bannera kreisajā pusē redzams vīrietis ar ķiveri. Ķivere simbolizē darbu. Smagu, smagu darbu, ko miklu muguru, smagi elsojot ar maksimālu prāta un ķermeņa stingrību veic nu jau nobriedušais vidējais šīs komūnas biedrs. Darbs ir arī vienīgais veids kā trenēt prasmes. Prasmes šaut. Tāda kā vairāku līmeņu metafora.

Labajā pusē vīrs sēro par kritušo biedru un izrāda rūpes. Šī bannera daļa norāda uz cilvēku attiecību raksturu šajā komūnā - rūpes, iejūtība, brāļošanās, savstarpējs atbalsts, sevis uzlabošana no raksturu rīvēšanās un, kā teiktu angļi, tough love.

Ceru, ka pēc šī apraksta ir kļuvis skaidrāk ko ar šo darbu esmu centies pateikt, kā arī ceru, ka mana darba kandidatūra turpmāk tiks izskatīta nopietnāk.

Cik labi, ka Tu esi atpakaļ hug.gif

rekur būs vel kautkas sanācis

V1

kso-1374158303-U17017.jpg

V2

kso-1374158419-U17017.jpg

Edited by Bankr0ts
  • Haha 1

nu vot - esmu tik tālu atīstijies

kso-1374167470-U17017.jpg

v2

kso-1374213995-U17017.jpg

v3

kso-1374214477-U17017.jpg

v4

kso-1374214928-U17017.jpg

v5

kso-1374215291-U17017.jpg

v6

kso-1374215527-U17017.jpg

v7

kso-1374218287-U17017.jpg

v8

kso-1374219288-U17017.jpg

v9

kso-1374219523-U17017.jpg

Edited by Bankr0ts
  • Haha 1

Bankrot, pamēģini pārveidot tam pēdējam tos burtus. Cik zinu, tad visi burti ir vienādas nozīmes un tā to arī vajadzētu parādīt. 

Ksloka darbi izskatās ļoti labi (man vairāk patīk augšējais), vienīgi vajadzētu vēl kaut kā mēģināt pielabot to kreiso pusi, lai saplūst. It kā formas labi aiziet, bet pārāk izteikti redzama tā robeža. Labā puse ir ideāla. 

Pirms pūkainie pieņems lēmumu, vajadzētu arī balsošanu uztaisīt, lai redz, kas publikai patīk :)

Ksloka darbi izskatās ļoti labi (man vairāk patīk augšējais), vienīgi vajadzētu vēl kaut kā mēģināt pielabot to kreiso pusi, lai saplūst. It kā formas labi aiziet, bet pārāk izteikti redzama tā robeža. Labā puse ir ideāla. 

Heavy plecu domā? :?

līdz kuram datumam vēl varēs iesniegt darbu vai arī pasākums noslēdzas ar potenciālo uzvarētāju vai pietiekami kuplu darbu skaitu?

Heavy plecu domā? :?

Nezinu kā viņam, bet man pēc krasas robežas izskatās vertikālā līnija, kas laikam ir nukes angāra mala. Liekas, kā robeža starp 2 bildēm.

Noslēgsies tad, kad būs pietiekami daudz, kā minimums, teicamu variantu, starp kuriem izvēlēties. Pagaidām vienīgais ir ksloka variants, kas izskatās pēc kaut kā. Paldies arī pārējiem par centību wink2.gif

Piebildīšu, ka visi iepriekšdotie darbi izskatās pēc centiena konkrēti līdzināties esošajam logo, kas ir galīgi garām, jo pašreizējais logo jau ir tik pat kā izcils tāda varianta atveidojums un diez vai kādam izdosies to pārspēt ar tādu pašu darbu, tā kā labāk ir censties no jauna izveidot ko oriģinālu, tiem KSO burtiem, protams, nav jābūt centrā, tos var droši iestrādāt kādā bildē.

Nezinu kā viņam, bet man pēc krasas robežas izskatās vertikālā līnija, kas laikam ir nukes angāra mala. Liekas, kā robeža starp 2 bildēm.

Nu pēc idejas tur pat nav taisna līnija, tā ir angāra mala... pat nav ideju kā tur kaut ko var pārlabot, neizbojājot bildi.

Ari es izmeģināju wink2.gifpost-19626-0-84230000-1374407495_thumb.j

Pirmo reizi vispar darbojos ar kauko tādu. :)

Edited by Element.

Dīvaini, bet man elementa darbs pašlaik vislabāk patīk. Viņam vismaz kaut kāds ekšens tur notiek, nevis plikas bildes fotošopā saliktas kopā blakus viena otrai. Pavisam labi būtu, ja to ''l33t'' teroristu noņemtu nost un pret to demomenu uzfotošopētu kādu CS tēlu, nevis solgiju, un kso burtu stilu normālāku uzliktu ;)

Tikai logo viņā konkrēti sūkā :) Turpini apgreidot, topā šis logo ir noteikti.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.