Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
sa.ab

xkick

Recommended Posts

Nāku ar lūgumu man piešķirt pub un GG serverī xkick flagu. Nobanot caur web man nav problēmas , bet tas nemazina situāciju serverī ja nevaru izskikot.

Tad jau labāk uzreiz dot xban, lai nav jāmocas caur webu tur.. REC

Piekrītu fiber - ja dod, tad jādod xban. Man tu nepatīc, bet serverim varētu noderēt - atbalstu. 

man jau liekas ka visiem webbaneriem vajadzētu visos serveros kā bonusiņu xban xkick

tā kā pats atsaucību nekādu uz to nedabūju, tad cerēšu uz to labāku - atbalstu - ar domu, ka xkick ir labs risinājums tam, ka netiek izmantoti live bani, kas nozīmē, ka webbaneris var uzlikt banu webā, bet hakeris vēl pubā un gg šajā gadījumā skries un skries visu mapi. Domājams ar sa.ab problēmu nebūs attiecībā uz šiem +karodziņiem.

Guest amnesy kills

Ja tev nav vispar neviena flaga,tas rec uz ban kik say

REC. Tiešām vajag viņam to flag! Daudz bano un kaitina kad čiteris visu mapi pēc tam skraida.

REC, te komentārus pat nevajag. Tā ir vitāli svarīga komanda bez kuras nu nekā..

C'mon knupis.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.