Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Sarah @ Riga city

Small upgrade..

Recommended Posts

Sveiki. 

Šodien izbesījos, jo vakarā spēlējot no 20 cilvēkiem palika 10, jo karte stulba nomainijaas. :( 

Tākā bieži spēlēju vakaros un apnicis, ka tauta man prasa, lai uzlieku voti uz citu mapi, izdomāju, ka palūgšu vēl vienu flagu, lai varētu vakaros un agri no rīta serverī operēt. 

Mani Jūs zināt, ar acc sūdus neesmu taisījis, domājams, un voti jau nu noteikti mācēšu izmantot.

Dienas laikā to flagu neizmantošu, ja nu vienīgi, tik tiešām tauta pazudīs, kā nekad vēl nav bijis. 

Tātad domājat paši, dot vai nedot.

Pieteikums uz xvote flagu..

3 dienu laikā, kopš atsāku spēlēt, tiešām ir vajadzība pēc votes, vismaz uz vakarpusi noteikti. Tā kā Sāra bija brīžos, kad metu voti, tad rekomendācija no manis.

nu aktivitāte ir tiešām laba, pieredze ir, tāpēc jāteic, ka neliels rec, + par cik vasara tuvojas, tad lieku cerības uz to, ka šo flagu arī šajā karstajā sezonā lietderīgi un nepieciešamības gadījumos izmantosi kā pienākas! Kāpēc mazs rec? ja godīgi, tad biju labākās domās par Tevi, bet palasot to "pub stiliņa" čatu, vnk "jebal dirsā", cerot, ka Tava attieksme ar papildus flagiem nemainīsies, paceļot degunu gaisā augstāk kā nepieciešams pārlasot vēl neseno izteikumu "kāpēc man būtu jāklausa kaut kāda bomžu servera admins" .. :)

nu aktivitāte ir tiešām laba, pieredze ir, tāpēc jāteic, ka neliels rec, + par cik vasara tuvojas, tad lieku cerības uz to, ka šo flagu arī šajā karstajā sezonā lietderīgi un nepieciešamības gadījumos izmantosi kā pienākas! Kāpēc mazs rec? ja godīgi, tad biju labākās domās par Tevi, bet palasot to "pub stiliņa" čatu, vnk "jebal dirsā", cerot, ka Tava attieksme ar papildus flagiem nemainīsies, paceļot degunu gaisā augstāk kā nepieciešams pārlasot vēl neseno izteikumu "kāpēc man būtu jāklausa kaut kāda bomžu servera admins" .. smile.png

biggrin.png es ar acc nekad neesmu blatojis Korij, man viņš ir un to nevienam nerādu. To ko rakstu chataa ir tikai vai nu for fun vai slikts garstāvoklis par kuru saņemu aizrādījumu un uzlieku sev gagu, ja esmu izpaudies par skarbu. Man te Somijā tā īsti nav latvieši ar ko parunāt, valodu piemirstu un vienīgie čomi, ar kuriem visvairāk esmu kopā ir krievi. Te mat pered matom iet katru dienu, un nemaz nemanot sāku pats viņu izmantot ;( 

Ar mazo paku acc nav jau ko īpaši sačakarēt, voti pašsaprotami neliek, ja serverī ir 10x10 un kkada de_storm, šitas nav wos :DDDDD tauta ir, snačit tautai patīk. Paspēlē naktīs pubā biežāk teiksim no 10-02 , serverī iet kkādi mēsli un tauta ta nav, vakar 1grams baigi izručīja, nomainīja no vertigo un dd2 un pilns serveris 1.30 pa nakti wink2.gif

Plus pusserveris bļauj uz mani un saka, ka esmu loxs jo nemetu voti, kad saku, ka flaga nav, tie rēc un saka ka tā nevar būt :DD Elements viens no tiem :D 

Edited by Sarah @ Riga city

jā, jā, nav ko man attaisnoties, vienkārši izsaku savas domas, ar uzsvaru un ideju par to, ka ar savu valodu kā admins Tu radi papildus priekšstatu par serveri un projektu kopumā :) protams, neizslēdzu variantu, ka šāda veida valodas "piedūriens" Jūsu neretajā ikdienā laikam ir ierasta parādība, bet nu ok, pubā nesēžu.

Tagad gan ATBALSTU, jo komanda bieži vajadzīga un domāju, ka ir jau labu laiku admins, lai šo komandu pienācīgi izmantos.

edit:

Bieži vajadzīga PĒDĒJĀ LAIKĀ

mjau

Edited by GRUMPY cAAtz

anti, mainīs pēc sirds patikas. pilnībā nerespektē parastos playerus, bet pielaizās bosiem!

anti, mainīs pēc sirds patikas. pilnībā nerespektē parastos playerus, bet pielaizās bosiem!

:DDDDDDDDD pierādījumus parādi, ka es kko tādu daru? :o tas ka tev serverī liela mute un tevi par to sodu, nenozīmē, ka tevi necienu. Uzvesties iemācies... 

@  Sarah @ Riga...     :     (Šodien, 13:12) vonder uzliec kko normalaku, shita karte ir kaka de_westwood ;(     

@  Sarah @ Riga...     :     (Šodien, 13:09) ienak kads karti pamaina, suds :D

sarakstiņu, lūdzu, ar sūds un ne sūds? kā gan Tu domā kontrolēt serveri ar votemap, ja šķirosi mapes pēc termina "sūds", tātad?

@  Sarah @ Riga...     :     (Šodien, 13:12) vonder uzliec kko normalaku, shita karte ir kaka de_westwood ;(     

@  Sarah @ Riga...     :     (Šodien, 13:09) ienak kads karti pamaina, suds biggrin.png

sarakstiņu, lūdzu, ar sūds un ne sūds? kā gan Tu domā kontrolēt serveri ar votemap, ja šķirosi mapes pēc termina "sūds", tātad?

Korij tu esi kā ēde dibenā, pats labi zini, ka māku ar votemap apieties, bet gribi kkur piekasīties laugh.png

Sūds manā izpratnē ir tādas mapes kā de_vertigo, de_chauteau, de_westwood, mapes, kuras parādas, kad tautas nav serverī un visi dīc , lai tās nomaina. Kad tas nenotiek, daudzi pamet serveri u natgrieža,s kad ir kāda normālāka mape, pie kuras ir interesanti pašaut. Es voti neprasu, lai krānu garināu man viņa vajadzīga, lai pielietotu agri no rīta un vēu vakarā, kad nu noteikti de_westwood un vertigo nav vietas. Vakar spēlēju līdz 03.00, vertigo nomainijās tauta pazuda.

Palasi čatu vakardienas vakarā, redzēsi, ka katrs otrs prasa, lai nomain mapi, bet es to nevaru izdarīt. Ir neintersani, kad no 10vs10 kkada teiksim militia paliek 10 spēlētāji....

Tāda sajūta, ka es prasu acc no jauna, ārprāc nieka vote..

Ja jau tādas problēmas jums tas sagādā, lai es pilvērtīgāk spētu opere't serverī un arī nakts laikā noturēt daudz maz spēlētāju, tad man jau vienalga, gribu vnk vairāk palīdzēt. 

Čīteri jau tāpat tiek sodīti regulāri.

Es neredzu jēgu šai stulbajai diskusijai, ja labi zini, ka vote ir nepieciešama. Dienas laikā mani liekot vote neredzēsiet, jo neesmu mājās anyway.

es neesmu ēde, es tikai secinu no faktiem un izsaku savu personīgo kritiku, uz kuru Tu droši vari rakstīt argumentus, liekot gan man, gan kādam citam radīt sev vēlamo priekšstatu :) šeit uzsvars ne tikai uz to, kuras mapes sliktas un kuras nē, bet uz to, ja uzskati, ka mape ir sūds, Tu vēlētos to nomainīt. Un vispār, attiecībā uz westwood - jauna karte, ļaujiet arī spēlētājiem kaut cik pierast, ne tikai pie pirmās brēkšanas mest virsū nākamās mapes, tad jau jēga likt jaunas mapes ir maza, visi pieraduši pie rutīnas, bet kaut ko jaunu arī vajag. :)

es neesmu ēde, es tikai secinu no faktiem un izsaku savu personīgo kritiku, uz kuru Tu droši vari rakstīt argumentus, liekot gan man, gan kādam citam radīt sev vēlamo priekšstatu smile.png šeit uzsvars ne tikai uz to, kuras mapes sliktas un kuras nē, bet uz to, ja uzskati, ka mape ir sūds, Tu vēlētos to nomainīt. Un vispār, attiecībā uz westwood - jauna karte, ļaujiet arī spēlētājiem kaut cik pierast, ne tikai pie pirmās brēkšanas mest virsū nākamās mapes, tad jau jēga likt jaunas mapes ir maza, visi pieraduši pie rutīnas, bet kaut ko jaunu arī vajag. smile.png

Korij, es ļauju pierast, bet es vnk secinu pēc faktiem, kuri notika pēdējās naktīs. :) vnk domāju , kapiekritīsi, kad vakaros de_westwood nebūtu tā labākā mape ko spēlēt + daudziem nāk miegs un ja mape būs garlaicīga un nezināma, viņi vnk viņu nespēlēs. Ja serverī naktī ir 5vs5 un mape vertigo, uzliekot dd2, serveris būs pilns. :) labi viss, domāju savu viedokli esmu izteicis un no tevis arī saņemis :D mēs te dziļās diskusijās varam iebraukt :P 

Kā naglai uz galvas!

Neesi vēl pietiekami ilgi te paspēlējis, lai prasītu xvote komandu. ANTI!

Kā naglai uz galvas!

Neesi vēl pietiekami ilgi te paspēlējis, lai prasītu xvote komandu. ANTI!

Genzz cik spēlēju tevi vsp neesmu serverī redzējis, prieka pēc ieliki anti 100%. Es gribētu redzēt kko, kas parāda to, kādā veidā nerespektēju parastos playerus biggrin.png Suited mute kā laidera vārti, xwarriors uzvedās kā 5 gadīgs bērns, kuru no viņiem abiem man respektēt? Spēlētājs lamājas lieku gag, es lamājos sev arī metu gag, nepilda misiju slap/slayoju - tas ir tas ,kad adminam ir jādara. 

PAr spēlēšanu hmm, man liekas, ka 260h būtu pietiekams laiks, kopš pagājušā gada te spēlēju. + vecajos statos man bija duaz h.

P.S plkst 9.21 - mape de_chauteau, tauta 13, pēc 5min palika vēl mazāk. Varu saderēt, jau zmestu infu vai dd2 būtu jau pilns serveris :( 

Mošku te derētu ieviest rīta mapciklu, tad arī voti adminiem nevaadzētu smile.png

Papildinaats 9:33

de_chateau 2013-06-01 09:30:53  lv.gifPandaK uz kadu dd2? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:49  lv.gifPandaK moshk voti KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:47  fi.gifSarahzz @ Helsinki city ? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:44  lv.gifPandaK eu KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau Edited by Sarah @ Riga city

de_chateau 2013-06-01 09:30:53  lv.gifPandaK uz kadu dd2? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:49  lv.gifPandaK moshk voti KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:47  fi.gifSarahzz @ Helsinki city ? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:44  lv.gifPandaK eu KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau

Neaizmirsti ka tajā laikā bija 6v6 un vairāk (vienu brīdi 9v9 bija), nu ja tu uzskati, ka tad vajag mainīt karti, tad kapēc domā, ka nemainīsi kartes pēc sirds patikas? Varētu paskaidrot kapēc, tad vēlējies karti nomainīt, ja bija pietiekami daudz spēlētāji?

P.S. Nošāvu tevi vienreiz kartes beigās, uzreiz uzēdies uz manis bērn?

Neaizmirsti ka tajā laikā bija 6v6 un vairāk (vienu brīdi 9v9 bija), nu ja tu uzskati, ka tad vajag mainīt karti, tad kapēc domā, ka nemainīsi kartes pēc sirds patikas? Varētu paskaidrot kapēc, tad vēlējies karti nomainīt, ja bija pietiekami daudz spēlētāji?

P.S. Nošāvu tevi vienreiz kartes beigās, uzreiz uzēdies uz manis bērn?

Tads skaitlis bija max 2min. Ega nomainija uz infu serveris bija 10vs10, un turejas tads visu kartes laiku, tgd atkal piranesii...

otrkart ttev bus warns par to, ka posto tur kur tev vsp nav japosto, jo neseko noteikumiem - 50 posti ir? NAV!

Nu nezinu,nezinu man kaut kā nav pārliecības,ka nepārsteiksies ar votemap lietošanu,līdzīgi kā tas bija ar 123 banu.

Genzz cik spēlēju tevi vsp neesmu serverī redzējis, prieka pēc ieliki anti 100%. Es gribētu redzēt kko, kas parāda to, kādā veidā nerespektēju parastos playerus biggrin.png Suited mute kā laidera vārti, xwarriors uzvedās kā 5 gadīgs bērns, kuru no viņiem abiem man respektēt? Spēlētājs lamājas lieku gag, es lamājos sev arī metu gag, nepilda misiju slap/slayoju - tas ir tas ,kad adminam ir jādara. 

PAr spēlēšanu hmm, man liekas, ka 260h būtu pietiekams laiks, kopš pagājušā gada te spēlēju. + vecajos statos man bija duaz h.

P.S plkst 9.21 - mape de_chauteau, tauta 13, pēc 5min palika vēl mazāk. Varu saderēt, jau zmestu infu vai dd2 būtu jau pilns serveris :( 

Mošku te derētu ieviest rīta mapciklu, tad arī voti adminiem nevaadzētu smile.png

de_chateau 2013-06-01 09:30:53  lv.gifPandaK uz kadu dd2? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:49  lv.gifPandaK moshk voti KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:47  fi.gifSarahzz @ Helsinki city ? KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau 2013-06-01 09:30:44  lv.gifPandaK eu KSO CS 1.6 PUB / cs.kso.lv (p48 only) de_chateau

Spēlēju faktiski tikai no rīta jeb reizēm vēlā pēcpusdienā, protams ne tik daudz kā kādreiz. Laiks tomēr pieaugt.... Lai vai kā, domas neesi mainījis + Kozy arī vēl piemet savu šaubu daļu klāt tam visam. Pasteidzies tomēr esi mazliet.

Nu nezinu,nezinu man kaut kā nav pārliecības,ka nepārsteiksies ar votemap lietošanu,līdzīgi kā tas bija ar 123 banu.

Kozy ty mani tgd ēdīsi par vienu banu. Es to 123 pa dienu nobanoju, domaju, ka ienaca atpakalj, jo pirmais kilsl bija hedaa. Tu mani tgd taisies ēst par to vienu banu pusmūžu? :o To flagu var atnjemt jebkurā brīdī, ko ar to var savarīt, visos serveros vinsh pienākās pat mazajam adminam. ES VIŅU NEIZMANTOŠU DIENAS LAIKĀ< JO TAD MAN VINJU NEVAJAG. VAJAG TAD KAD JŪS VISI GULJAT UN PAR CS TIK SAPNJOJIET!!!!!!!!!!!!!!! Nakts.

taču nekliedz vismaz :)

Kozy ty mani tgd ēdīsi par vienu banu. Es to 123 pa dienu nobanoju, domaju, ka ienaca atpakalj, jo pirmais kilsl bija hedaa. Tu mani tgd taisies ēst par to vienu banu pusmūžu? ohmy.png To flagu var atnjemt jebkurā brīdī, ko ar to var savarīt, visos serveros vinsh pienākās pat mazajam adminam. ES VIŅU NEIZMANTOŠU DIENAS LAIKĀ< JO TAD MAN VINJU NEVAJAG. VAJAG TAD KAD JŪS VISI GULJAT UN PAR CS TIK SAPNJOJIET!!!!!!!!!!!!!!! Nakts.

Nomierinies viss ir labi nav vadzības lietot caps loku.Man gan liekas,ka tu dažbrīd pārsteidzies ar komandu pielietošanu,tāpēc kā piemēru minēju 123 banu.

Es palikšu neitrāls.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.