Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Sarah @ Riga city

Small upgrade..

Recommended Posts

Piedošanu, bet pēc pēdējās spēles ar tevi un poustiem, mainu savu viedokli. Tomēr pirmais iespaids ir mānīgs. Neesi galīgi nobriedis aksesam. Kā jau iepriekš minēts, galīgi nerespektē citus, izturies ar necieņu. 

Tās nospēlētās stundas, ko bāzi visiem sejā ir sūds, salīdzinājumā ar citiem, kas šeit pirms pāris gadiem centās dabūt aksesu. 

Guest amnesy kills

Pagaidam nevajag vel tev vote,paspele vel :)

No sākuma domāju atbalstīt, bet kad palasīju augstāk rakstītos komentārus pat nobrīnījos, ka serverī dažbrīd pat atļaujies vairāk kā es, kad man uznāk melnie.

No sākuma domāju atbalstīt, bet kad palasīju augstāk rakstītos komentārus pat nobrīnījos, ka serverī dažbrīd pat atļaujies vairāk kā es, kad man uznāk melnie.

man vēl joprojām jautājums aktīvs, ko es atļaujos serverī, ko es tādu daru? Visi kko stāstāt, bet tā arī nepaskaskaidrojiet, ar ko esmu nogrēkojies?! 

1. Gribētos ieraudzīt kādu pierādījumu tam, ko serverī daru? 

2. Ashm andij parādiet, kuri augstāk minētie komentāri Jums lika man iedot anti? 

šeit anti ir ielikuši divi parastie spēlētāji - suited un xwarriots.

Suited severī tika gagots no manas puses par to, ka nespēj pievaldīt savu muti un lamājas - par šādu rīcibu pienākas gag vai ban attiecībā no pārkāpuma apmēra. Tagad čalis uzēdies, jo es pildīju savu darbu. Otrkārt viņš bieži saēm slay, jo misija nav tā lieta ko viņš pilda, brīdinot nekas nemainās. Arī šadām lietām ir pielietots acc, jo tas ir tas, kas admina mjādara, kopš serverī nav autoslay.

Xwarriors mani nošavā pēdējās sekundēs pirms mapes beigām. Mana reakcija bija automātiks anti viņai zveidotajā acc topikā, jo topošais  admins tā nevar darīt, un kas zin vai iegūstot acc nedarītu tāpat. Rezultātā čalis apvainojās....

Ja serverī esmu kādreiz lamājies to esmu darījis tikai ar sevi un neapvainojot nevienu citu. Bieži sev par to uzlieku gagu un neungagoju. Visi lamājas, citi to dara izteiktāt citi ne tik.

Man ļoti gribētos redzēt pamatotu iemeslu kāpēc, lai man jūs neieliktu rec. šeit esmu jau vairāk kā pusgadu, stundas ir 200+ un ar katru dienu aug. Serverī esmu agri no rītiem un vēlu vakaros, kad admini tiešām ir nepieciešami. Te puse ir ielikusi pliku anti un 1 teikumu paskaidrojumu, kurš ir kopēts no citiem.

Es šeit esmu viens no aktīvākajiem spēlētājiem un adminiem, domāju man pienākas vismaz ilnvērtīgs komentārs un pamatots viedoklis par to, kāpēc mna piešķirt vai nepiešķirt voti.

ASHN - pēc spēles ar mnīm maini viedokli, pirms tam ielik irec, jo spēlējam un viss bija labi, turklāt tā bija vienīgā reizie, kad ar mani esi cs kopā spēlējis, jo tevis serverī nav... Pēkšņji nen o zila gaisa maini viedokli, interesanti jaaa.. ;) 

Edited by Sarah @ Riga city

Xwarriors mani nošavā pēdējās sekundēs pirms mapes beigām. Mana reakcija bija automātiks anti viņai zveidotajā acc topikā, jo topošais  admins tā nevar darīt, un kas zin vai iegūstot acc nedarītu tāpat. Rezultātā čalis apvainojās....

Pag, šitajā neiebraucu!? Kpc es nevarētu šaut pretinieku, nu, labi respektīvi adminu, pēdējās mapes sekundēs!? :D Ķipa, kad notiek tas kauntdauns(10; 9; 8; 7...), es nedrīkstu šaut ne pa vienu. NU, reāli neiebraucu. :D :D

P.S. Man lēmums paliek nemainīgs. ;)

mjau

Pag, šitajā neiebraucu!? Kpc es nevarētu šaut pretinieku, nu, labi respektīvi adminu, pēdējās mapes sekundēs!? biggrin.png Ķipa, kad notiek tas kauntdauns(10; 9; 8; 7...), es nedrīkstu šaut ne pa vienu. NU, reāli neiebraucu. biggrin.pngbiggrin.png

P.S. Man lēmums paliek nemainīgs. wink2.gif

mjau

otrkārt aizmirsu piebilst viņa uzvedību serverī.

Ko tu tur neiebrauc, tu citam spēlētājam sabojā status + sačakarē spēli. Šaudams savējomapes beigā ar īpašu gudrību neizcelies, respektīvi tādam acc nevar dot, jo smadzeņu 0. Treškārt tā nav 1x kad viņš tā dara. attiecība uz xwarrioru viņs ir provokatīvs spēlētājs un tādam acc nevar dot.......

parādi man kaut vienu adminu, kas mapes beigās pedējās sec šautu savējo!?

Nesaprotu, ko Tu tagad mēģini panākt. Citi izsaka savu viedokli, sarkanie vadoties pēc tiem arī izlems vai esi pelnījis voti. 

Un par manis spēlēšanu Tu ļoti smagi kļūdies, spēlējis ar tevi esmu diezgan bieži, lai spriestu par tevi. 

REC, no ritiem noderetu vel kads admins ar vote acc

anti.

Nespeej sekot liidzi saviem tekstiem gan forumaa, gan serverii. Kaa tu iztureesies pret apkaarteejiem, taa vinji iztureesies pret tevi.

Edit: No kurienes tu te izraavi copy/paste ??? Nez no kurienes tad es sevis rakstiito buutu izkopeejis. Pubaa es esmu tad kad mani kaads pasauc kad vajag izbanot kadu 4iiteri. Te neiet runa par to kaa tu savu acc izmanto, bet gan kaa tu izturies pret apkaarteejiem cilveekiem. Man tev nekas nav jaapieraada, tavi izteikumi pashi par visu liecina.

Edited by PolarBear

anti.

Nespeej sekot liidzi saviem tekstiem gan forumaa, gan serverii. Kaa tu iztureesies pret apkaarteejiem, taa vinji iztureesies pret tevi.

Cop/paste 100% :D tu puba esi tik reti, ka man vnk jasmejaas, es nekur citur tspt nespeleju, lai tu par mani spriestu.Nu ept nevajag mani taisīt tik melnu, cik patiesībā neesmu.

Otrkārt ja nu gadījumā esmu serverī kkā blatojis ar acc, ko darījis nu nekā neesmu, ja kāds grib strīdēties lūdzu pierādījumus studijā nevis tupi mūldēt. Man acc jau ir piešķirts sen, kā admins daru visu, kas adminam jādara. Manā kontā ir pietiekami banoti čīteri un attŗīts serveris no lageriem, lai citi spēlētāji, kas nav ārzemnieki varētu tikt uzdpēlēt. 

Trešķārt es prasu voti, tas nav flags ar ko var izbanot kādu vai kādu pazemot, man liekas, ka te puse no viedoklū devējiem nemaz nezin, ko ar voti var darīt.

Vnm,kad spēlēju, izņemot naktīs un agri no rītiem admini ir, un ja es uzliktu voti pastāv funkcija xcancelvote, ko droši vien arī daudzi nezin........

ārrāc.

Vnm,kad spēlēju, izņemot naktīs un agri no rītiem admini ir, un ja es uzliktu voti pastāv funkcija xcancelvote, ko droši vien arī daudzi nezin........

.

Es pat nemēģināšu komnetēt tos palagus,kas bija sarakstīti pirms tam,bet ja tu pieļauj iespēju,ka kādam būtu jaizmanto xcancelvote,tad nav tev tas flags vajadzīgs.

jau paliek pavisam nesmuki, nevis pēc pieteikuma izskatās :)

Es pat nemēģināšu komnetēt tos palagus,kas bija sarakstīti pirms tam,bet ja tu pieļauj iespēju,ka kādam būtu jaizmanto xcancelvote,tad nav tev tas flags vajadzīg

Veram ciet, man reāli zbal kko rakstīt vairāk :) 

Kā vispār viņam varēja piešķirt acc. Totāls gailis. Dirš pa labi un kreisi. Nespēj pieņemt ne kripatas kritikas, patmīlīgs narciss. Viens no riebīgākajiem adminiem @ kso. Nopietni. Es ceru, ka viņš ilgi nebūs admins un acc tiks piešķirti sakarīgiem kandidātiem.

Kā vispār viņam varēja piešķirt acc. Totāls gailis. Dirš pa labi un kreisi. Nespēj pieņemt ne kripatas kritikas, patmīlīgs narciss. Viens no riebīgākajiem adminiem @ kso. Nopietni. Es ceru, ka viņš ilgi nebūs admins un acc tiks piešķirti sakarīgiem kandidātiem.

un tu tikko pieradīji par ko runāju :) tieši par to arī tiki un tiksi sodīts :) 

Zinot to, ka Sarah jau ir admins, būtu diezgan bezjēdzīgi diskutēt par iedomību u.tml. Ja ar to ir problēmas tādā līmenī, ka tas traucē citiem servera apmeklētājiem, tad faktiem un argumentiem būtu jāparādās sadaļā, kas paredzēta sūdzību rakstīšanai par adminiem. Izskatot xvote flaga pieprasījumu, vairāk būtu jāskatās uz to, vai Sarah kritiskajos brīžos mēdz būt serverī vai nē. Atkārtošos vēlreiz - par neadekvātu admina komandu pielietojumu ar visiem pierādījumiem jāraksta sūdzības tam paredzētā sadaļā.

Tas tā tīri, lai sarunas un izteiktos spriedumus atgrieztu pie tēmas.

Zinot to, ka Sarah jau ir admins, būtu diezgan bezjēdzīgi diskutēt par iedomību u.tml. Ja ar to ir problēmas tādā līmenī, ka tas traucē citiem servera apmeklētājiem, tad faktiem un argumentiem būtu jāparādās sadaļā, kas paredzēta sūdzību rakstīšanai par adminiem. Izskatot xvote flaga pieprasījumu, vairāk būtu jāskatās uz to, vai Sarah kritiskajos brīžos mēdz būt serverī vai nē. Atkārtošos vēlreiz - par neadekvātu admina komandu pielietojumu ar visiem pierādījumiem jāraksta sūdzības tam paredzētā sadaļā.

Tas tā tīri, lai sarunas un izteiktos spriedumus atgrieztu pie tēmas.

Paldies allwprth tas bija tas ko es gribēju šeit pateikt, bet te pagaidām ir bijusi plika diskutēšana. Visi labi zin, ka acc no manas puses ir izmantots pareizi, ja nē - lūdzu gaidu pierādījumus, kurus prasu jau kādu 6x reizi. Ja jau tik slikti esmu sevi parādījis, tad lūdzu ar pierādījumiem gan jau man accatņems, tik interesanti zināt, no kurienes Jūs viņus nemsiet, jaj au reiz nekā nav :) 

Nu viiri, kas notiek, ko darīsiet ar mani? :D 

Juutos, kā prezidenta vēlēšanās, mēnesi gaidu :D

Sry par double post gribējas šito UP!!!!!

Ja cilveeks ir naacis peec votes,lai mainiitu karti de_westwood,de_vertigo,de_chetaut kad to nevajag dariit (kad ir 10vs10 ) tad esmu pret , jo serverii mapes ir domaatas , lai vinjas speeleetu. Ja taas saucamaas "suudu" kartes buutu metamas zemee domaaju ari mapciklaa vinjas nebuutu.

btw smadzene ir un liiku pirkstu nav taka domaaju,ka probleemas ar sho puisi nevajadzeetu buut. dodam smile.png

Edited by RagnaR.

Dod to vote, ko žīdojas, vajadzēs atņems lol, Cheers.

REC

Edited by Alus

Ja cilveeks ir naacis peec votes,lai mainiitu karti de_westwood,de_vertigo,de_chetaut kad to nevajag dariit (kad ir 10vs10 ) tad esmu pret , jo serverii mapes ir domaatas , lai vinjas speeleetu. Ja taas saucamaas "suudu" kartes buutu metamas zemee domaaju ari mapciklaa vinjas nebuutu.

btw smadzene ir un liiku pirkstu nav taka domaaju,ka probleemas ar sho puisi nevajadzeetu buut. dodam smile.png

Vienā rindkopā pret, otrā - par?

Speciaali tiem kuri seezj vilciena peedeejaa vagonaawinkiss.gif

Ja cilveeks prasiitu tikai deelj taa,lai tiktu valjaa no taam vinja iedomiigaam "suudu" karteem tad vienoziimiigi buutu pret,jo ir taadi indiviidi kuriem patiik taas njishaas kartes kaa piemeeram man. Tpc visu apdomaajot domaaju un stipri ceru,ka shis cilveeks ne tikai pie pilna servera,bet arii pilna sapraata neatnjems man west"vuudiigo vai oilrig karti (par karteem tas tik piemeers)

ceru,ka domu saprati. ja nee,nu tad ar putniem.

Karoč Ragnaris saka, ka ja pareizi lietos, tad jā! Bet ja nepareizi lietos, tad nē. Tiešām lietderīgs komentārs. Tāpat kā mans. :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.