Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
hikkii

sv_alltalk 1

Recommended Posts

Serverī vajadzīgs, lai ir sv_alltalk 1 (mirušie var redzēt ko raksta dzīvie čatā). 

Sēžot spektatoros savādāk nav iespējams redzēt ko raksta spēlētāji. Visi nemāk izmantot adminčatu.

• Like 1

Nezināšana neatbrīvo no nepieciešamības mācēt izmantot adminčatu, ja tas ir vajadzīgs.

Kā arī tas, lai arī minimāli, bet var kultivēt monitoringu.

Nu nezinu kāds tur csdm serverī monitorings biggrin.png

Vispār pilnībā nesaprotu tavu postu. Ķipa kādam draugs katras 5 minūtes sēdēs spektatoros ar wh un rakstīs čatā savam čomam, kur tuvojas naidnieks? Vieglāk ir vienkārši šaut galvās.

Neredzu vispār jebkādu iemeslu, lai šo neuzstādītu. Kad kāds spēlētājs nezina par tāda adminčata (say_team @) iespēju, bet grib man paziņot par kādu čiteri, es vienkārši neredzu ko viņš raksta, ja nav uzstādīts sv_alltalk 1 un esmu spektatoros. 

edīte: Nu skaidrs. jau biju aizdomājies, ka varbūt Tu domā PUB serveri wink2.gif

Edited by hikkii

Oh, piedošanu, nez kāpēc par PUB aizdomājos, domāju, ka spectraktoriem CSDMā šo fīču varētu piešķirt. 

Ir kādi "Pret" no kādas puses?

gandrīz vai mazsvarīgi, bet, ja liek, tad liek - nav iebildumi.

Viennozīmīgi atbalstu , jo pats es to esmu piedzīvojis kad es sēžu spec un man kāds meiģina pateikt par kādu aizdomīgo , bet nezin kā . Kad sāku spēlēt , tad tik pasaka caur chatu.

Neviena pret. Kam tagad vispār ir jānotiek, lai šī fīča būtu uzlikta? Tam vajadzētu aizņemt 1 minūti. Vai mēs to sagaidīsim līdz Jāņiem?

Vai ta nav? GG, šķiet, parādījās :(

Vai ta nav? GG, šķiet, parādījās :(

Nav. Šodien vēl pārliecinājos.

tad gg neiet? tikko kaut kas lūdz pārbaudīt, neko neesot manījis no sektatora.

ja parametri nelīdz, tad varbūt ar pluginu?

Man šķiet, ka GG iet. Jau nez cik sen pretinieku komanda pa voice vārās suicide2.gif

tad gg neiet? tikko kaut kas lūdz pārbaudīt, neko neesot manījis no sektatora.

ja parametri nelīdz, tad varbūt ar pluginu?

haha, jā. Tagad papētot kārtīgāk, izrādās, ka sv_alltalk ir paredzēts tikai mikrofonam, ne chatam sorcerer.gif

lol, nezinu kāpēc šķiet, ka senāk vienmēr varēju redzēt no spektatoriem ko citi raksta. Laikam no kz esmu iespaidojies, jo tiem pluginiem tas pa defaultu laikam.

Plugins tieši un tikai čatam te:

https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=56825

Pie reizes arī, ja liek šo pluginu - gg un csdm vajadzētu :

ac_teamchat <0|1>

0 = Dead and living can't team chat.

1 = Dead and living can team chat.

Ja papēta pēc statiem čata vēsturi, kā arī pēc personīgās pieredzes. Tad nav nemaz tik reti, ka kādam team say rakstot čatā Tu to izdari tieši tajā milisekundē kad esi *DEAD* un otrs cilvēks nemaz neredz ko uzrakstīji. 

Edited by hikkii

Joprojām ceru sagaidīt šo štelli. Šķiet citi admini nemaz neapzinās, ka sēžot spektatoros neredz ko raksta spēlētāji.

Plugins pielikts csdm un gungame serveriem. Defaultā ir sv_alltalk 1 un ac_teamchat 1

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.