Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
sa.ab

Iesaku mapi.

Recommended Posts

Atļaušos ieteikt vienu csdm mapi. Mape saucās " awp_circular "

Iesaku viņu jo tā ir awp mape un csdm viņu nemaz tik daudz nav. Es nesaku lai viņu iekļauj mapciklā , bet vnk lai pa nakti var uzlikt. Pats es pa naktīm kad neviena nav uzlieku awp_map un tad sanāk vismaz tauta.

Nesaku kad mape nu pat būs grāvējs, bet domāju kad būtu interesanti uzspēlēt awp guns mīlētājiem.

Mape ir rinķveidīga un ja atdzimšana būs dažāda , tad varētu būt diezgan intresanti.

screen.

4v1zjnf122za3bjdghg.jpg

ycerbspg46pbiiqc2qje.jpg

zi3ipj451yai33oasy7.jpg

Ja ir intrese un ir attbalsts par šīs mapes iekļaušanu nakts mapēs , tad dod ziņu.

lejupielāde ir iespējama  http://cs.gamebanana.com/maps/161076

Ļoti ceru uz jūsu attbalstu. Paldies.

atgādina kaut ko uz klasiskā unreal tournament pusi ^_^

neteikti, ka labākais variants, ko varētu piedāvāt, bet varētu mēģināt - tā vai tā bieži vien DM pamirst un vajag ko mazāku uzmest vai lielo, populārāko standartmapi, bet nu tuvojas vēl vasara, kad jāiet ārā elpot svaigs gaiss, tad varētu pielikt klāt vismaz votemapei.

Pie vienām sāpēm es gribēju paprasīt. Vai ir iespējams uzlikt mazajām mapē ( tas ir kuras nav iekļautas mapciklā ) , uzlikt mazāku madcamper? Tur jau tā kustēšanās ir mazāka. Piem: awp_map2 , tur tak pat nav kur skriet :D

CSDM spawni vispār ir?

Up , viedokļi?

Ja ar spawniem viss ir kārtībā, tad jā - labprāt redzētu šo mapi. 

labprat redzetu sho mapi mapciklaa. 

Nav jau domāts šo mapi likt mapciklā. Tikai lai ir serverī un adminiem iespējams uzlikt voti uz viņu. Naktī kad tiek uzlikts awp_map, pārsvarā uzreiz sanāk cilvēki. Bet awp_map ir uzlikti spawnpointi pašā centrā un citās dīvainās vietās. Pilnīga bezizeja ja tur respawnojies. 

Šo mapi varētu izmēģināt.

vareetu jau , vieniigais cik atceros shajaa mapee vienmeer fps dropoja ..

+, man tur būtu 15 fps.

+, man tur būtu 15 fps.

vareetu jau , vieniigais cik atceros shajaa mapee vienmeer fps dropoja ..

Varētu būt, ka mapes izmēra dēļ. Man vsmz tā agrāk bija(nē, domāju, ka vēl aizvien ir), ka mazā mapē(piemēram, leduspasaulē2k), kad apkārt saskrien viss tīms un 1/2 no pretiniekiem - fps dropojas zemāk kā reperu bikses(vai hipsteru!?)

mjau

ielādēju, izskrēju cauri, tāda vienmuļa, bet, ja salasītos, nu varbūt kaut cik interese rastos.

Atļaušos velreiz atgādināt . Šo mapi nav domāta iekļaut mapciklā . Runājot par iceworld , šī mape ir mapciklā un pa dienu viņā arī spēlē 10 vs 10 un daudziem protams ir problēmas ar fps un ar ping.

Šī mape ko es iesaku ir domāta uzlikt tikai naktīs , kad nav tik daudz spēlētāju , bet ir tikai kādi 4/5. Domāju kad ar fps nebūtu nekādu problēmu. Tā ir gandrīz tāda paša lielumā kā awp_map , tikai savādāka forma.

Edited by sa.ab

par fps runājot, domājams viskvalitatīvākais parbaudīšanas veids ir iekļaut vispirms mapi, un tad domāt - liekas vai neliekas, ka šī vai kāda cita mape bija ar low fps, kā arī - ne jau izmērs būs noteicošais, bet visa struktūra saistībā ar fps.

up.

Atblastu, bet tikai ne mapciklā protams.

com'n guys...

Šo es no Apriļa jau gaidu :D  So f**king busy laikam visi :D

Hii,up.

Guest amnesy kills

Es Ari esmu par, vajag kadu jaunu karti mapcikla

Spawnpointu fails viņai ir? Savādāk visi spawnosies pēc defaulta kā pub serverī.. Ja ir, tad iedodiet spawnpointus un varu uzlikt serverim.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.