Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Kozy

Šis tas par kartēm

Recommended Posts

Tātad man ir šādi tādi ieteikumi par kartēm:

1.de_nuke

Man jau nu liekas,ka jāņem ārā,jo cik man ir sanācis uzspēlēt,esmu novērojis,ka t komandai vienmēr ir pārāk liels pārsvars,lai arī ct komandā ir iespējams uzturēt labu rezultātu,bet tas tomēr līmeņu ziņā ir diezgan pagrūti turēt līdzi t komandai,jo tomēr noplantot bumbu ir diezgan vienkāši,bet defuse notiek tikai retos gadījumos,pēdējās divās reizēs bija aptuveni kādi ap 15 plantiem un tik kādi 2-3 defjuzi.Arī attālums,kas jāveic no bāzes līdz "akšonam" ir pārāk liels.

2.gg_box_gx

Kartei jau it kā nav vainas,bet ir šādas tādas lietas,ko vajadzētu pamainīt.

2.1.Man jau nu liekas,ka gamerx logo abās bāzēs nav nepieciešams un tomēr varētu viņu izeditot laukā(Mirstama kaite jau nav,bet nu man jau nu nepatīk,tas tā jau nu kādam mapju taisīšanas entuziastam ir iespēja,tad būtu baigi labi ja viņu varētu izņemt)

2.2.Galvenais iemesls,kas šajā kartē man nepatīk ir tas,ka t atkal iegūst diezgan lielu pārsvaru ņemot vērā,ka viņi var uzreiz ,uzkāpjot pa savas puses trepēm,noplantot bumbu stūrī,kas nozīmē,ka ct atkal paliek diezgan grūti pie viņas tikt un vismaz mēgināt defjuzot,tomēr nav labi,ka t var tikt uz plantu ātrāk nekā ct.Ja kāds no t komandas izmanto šo iespēju,tad atkal ir diezgan grūti ct turēt līdzi,jo kā nekā par plantu nāk līmenis.

Ja ir kāds censonis,kas šo varētu sataisīt,tas mapei nav ne vainas,bet ja nē,tas mans piedāvājums ir viņu arī ņemt arā no mapcikla 

Cik zinu, tad jau esam novienojušies un gaidam, kad palielināsies bumbas tikšķēšanas laiks pēc uzplantošanas, peč tam tad varētu arī varētu veikt gala lēmumus par nuki un citām bumbas kartēm. Es šeit gribēju kaut ko vēl ierakstīt, tik izskrēja galīgi no galvas, brrrh, ja nu atcerēšos, ierakstīšu...

Hei, hei, nenoniecini manus panākumus - man nukē bija 5 defuse :) vēl pāris defusiem pietrūka burtiski <1sec. Ja vēl bazava vislaik nevilktos līdzi kā enkurs, tad jau būtu bijis pavisam jauki. 

Box Alus varētu sataisīt, lai to loguču vietā ir kkas cits. Es gan pats nekad neievēroju tos logo, pirms Kozy nebija pateicis :D c4 timer gan vajag palielināt. 

Box atstāt, nuke vienalga.

Lai iemet kso logo. ^_^

tad nu skatīsimies kā notiks reakcija uz kārtējo līdzīga satura tēmu, bet no cita autora un savādākā uzbūvē, jo par nuki ir skandināts pāris reizes, kamēr jau ar to nuki ir aprasts, kā arī viennozīmīgs atbalsts par c4 laika palielināšanu ir aplūkojam šeit - http://forums.kso.lv/topic/14064-c4-timer/ , bet laikam sanāk, ka Junker jāgaida vai kā?

gx box - hmm, pagaidām visu šo laiku neviens nebija nomiris no tā logo, kā arī nereti citām ierastajām mapēm ir apslēpti logotipi no ārzemju autoriem, kurus neviens neiedomāajs labot, lai nu kā, pilnīgi vienalga, gx mape kā ne kā..

Cik esmu dzirdējis, tad varētu pienākt arī diena, kad līdzīgi pārējiem serveriem, arī  pabērns GG saņems apdeitu. Tas tad arī būtu tas gaidāmais brīdis, kad notiks tas, ko Junkers tajā brīdī atcerēsies un uzskatīs par vajadzīgu realizēt. Domāju, tas attiecas gan uz ieroču ciklu, gan taimeri...

Edited by Chazz

Par nuke piekrītu, vel vaidzētu par hostu nogalināšanu 1 brīdinājumu dot, bet ja nošauj atkal, tad banot, jo CT nav reāli paņemt kādu roundu...

Ct ved ārā hostus, centies viņu nošaut, bet nošauj hostsus... Tas ir vieglāk par vieglu, pats esmu pāris reizes pubā šādu banu par 3 tk dabūjis. Hostus vienkārši ir jāpadara ložu caurlaidīgus.

Ct ved ārā hostus, centies viņu nošaut, bet nošauj hostsus... Tas ir vieglāk par vieglu, pats esmu pāris reizes pubā šādu banu par 3 tk dabūjis. Hostus vienkārši ir jāpadara ložu caurlaidīgus.

Nu es domāju ir tādi ārzemnieki, kuri speciāli viņus šauj nost. + par to ložu caurlaidīgumu

Edited by fiber

Informācijai gg_stor_silo izņemta no mapcikla,sakarā ar to ka ar spawniem nav kaut kas kārtībā.

nuki nupat vinnēju kā CT, defjūzi arī netrūka. Man šķiet, ka tas disbalanss vairāk saistīts ar motivācijas trūkumu. Ja tev iedod bumbu, tad tu arī visdrīzāk centīsies viņu uzplantot, bet kurš tad ies defjūzot? "Labāk, lai citi, mani vēl sagriezīs, vai vienkārši nepaspēšu."

papildinot Chazu.. neteiktu, ka tur vienmēr arī kāds piefiksē c4 un saprot kas ir misija, motivācija ir vēl citā plānā retajiem izņēmumiem

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.