Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Forger

Dators chakarejas

Recommended Posts

Man tada probleema kompim, krch aprakstiishu...

1) kad iesleedzu saakumaa nav signals ar monitoru, itkaa noskan taa skanja, kad jaraksta parole, un uzrakstot vinju pie tumsha ekrana, ta krch windows sveiciena skanja, respektiivi dators straadaa, tikai nav signaala ar monitoru. peec laicinja signaals ar monitoru ir un varu normaali izmantot kompi. Bet peec kaada laika atkal pazuud un atpakalj neparaadas.

2) iesleedzot datoru viss jau no sakuma iet labi, bet veelaak saak ekraans taa kaa triiceet un sleedzas monitors araa un iekshaa, liidz beigaas vnk nesleedzas iekshaa.

3) citreiz kad monitors nedod signaalu dators taa kaa turpina funkcioneet, tikai nestraadaa monitors, bet citreiz atkal dators ruuc, bet jau ir atsleedzies

varbuut kaads zin kur ir vaina?

Pārbaudi visu pēc izslēgšanas metodes:

-monitors

-vads

-v-karte

nu esmu sleedzis citu datoru pie taa pasha monitor ar to pashu vadu, tad viss iet!

Sakumaa arii biju parliecinaats ka pie vainas video karte, iedevu te vienam dzekinjam uz remontu sis teica ka baroshanas blokaa kkas, negribeejaas ticeet. Tad ko ar to video karti, japerk jauna sanaak, ja? man inja ir uber darga, jo dators ir tad mazinsh un vinjam visas iekshas mazinjas un nekas nav standarta :D HP Pavilion slimline

Ja ir garantija, tad jau viss okē, ja nav tad sūdīgi. Ja ir integrētā video karte kompim, tad piespraud monitoru tur klāt, ja viss iet tad vari būt 100% pārliecināts, ka v-kartes vaina. Un nākamreiz nepērc tādu maziņu, lai ja plīst nebūtu piķis baigi jātērē :D

1. monitoram pārdegušas vnk diodes drošvien vai paarkarst un monitors izsleedzas, vai pasham monitoram iekshpusee sheemai nodedzis kaut kas..

2. veel vareetu buut vaina baroshanas blokam, vari pameegjinaat to nomainiit arii

3. vai arii tev ir viirus kompii, kas manipulee ar tavu kompi

4. varbuut kaads tranzistors ir nosvilis video kartei

5. maates platei kaut kas nosvilis iespeejams

shie ir iespeejamie varianti, kas vareetu buut pie vainas

1. monitoram pārdegušas vnk diodes drošvien vai paarkarst un monitors izsleedzas, vai pasham monitoram iekshpusee sheemai nodedzis kaut kas..

2. veel vareetu buut vaina baroshanas blokam, vari pameegjinaat to nomainiit arii

3. vai arii tev ir viirus kompii, kas manipulee ar tavu kompi

4. varbuut kaads tranzistors ir nosvilis video kartei

5. maates platei kaut kas nosvilis iespeejams

shie ir iespeejamie varianti, kas vareetu buut pie vainas

1. Ar monitoru viss kārtībā

2. to man arii teica viens meistars, bet man vinju baigi dargi sanaaak mainiit :) tad iespejams tur arii ir vaina

3. No viruss

4. Videokarte ir vesela gan ieksheji gan areji ( mans profesionalais viedoklis )

5. par mates plati neko nerubiju

6. krch pats esmu vainiigs ka man ir tik tizls dators :D

nu tad drosvien no barošanas bloks ir arī vainīgs, bet lai gan, ja jau esi slēdzis citu monitoru klāt un viss ir gājis, tad visticamāk monitoram kaut kas ir noticis. Pamēģini citus vadus pielikt pie monitora klāt, ja tas nelīdz, tad pašam monitoram ir vaina

ne ne, es esmu sleedzis citu datoru pie sava monitora, vaina nav monitoraa.

labi paldies par info, var vert ciet

Vēl varu piebilst kā vaina tiešām ir barošanas blokā, jo kā tu teici tev nav krutas iekšas, droši vien nav kruts baroklis, bet videne esot dārga tātad laba, tai video kartei 100% vajadzīga ir papildus barošana nekā prosta iespraužot ligzdā, bet tavs baroklis to vienkārši fiziski nevar pavilkt kā rezultātā zūd jauda un viss sāk čakarēties.