Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Gestapo

[SB]Logans

Recommended Posts

- xban (lai atvadītos no mazajiem negodīgajiem)

xkick (ar šo parasti iet ātrāk atkratīties no banānu saņēmušā kārumnieka + afk utml.)

xgag (par cik piepļūtītu cfg bindotās reklāmas un nosacītu izrunāšanos neatbalstu sodīt ar banu, mēdzu vnk likt gag. pretējā gadījumā zūd jebkāda jēga no šī flaga.)

- 21

- DT administrators.

- pieminēt vērts tikai visus serverus pēc kārtas @ pick.

http://ggstats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=415

Niks regots ir.

Online laiks kādam noteikti būs zem katras kritikas. Esot zem attiecīgajiem 3 flagiem būs pienākums patusēt pa serveri ilgāk. Uz to arī apsolos.

Reportu forumā nav. Ziņoju pa taisno Atlētam vai Larsam.

Caurmērā te laikam vēl nožēlojamāks Alus variants. Normālos ierindas apstākļos mēdzu spēlēt vēlajās stundās, kad pārējiem esbiešiem vai nu kkādi futboli prātā vai tēlo, ka mācās. Respektīvi kaitinošie indivīdi ierodās serverī un tas jau ir standarts vēlajās stundās.

Uz doto brīdi serveris ir praktiski tukšs tikai dēļ kārtejā tāda naglā pacana.

P.S. Bonusā arī te kādi piedursies pie foruma izgājieniem utt. Ja gribās, tad droši. Serverī nekādu trolli nemetu un stāsts grozās tikai ap veselīgu nervu deldēšanu bez haxorziem.

Atbalstu. Reporti ir, serverī vispār kā paipuisītis uzvedas :D visiem priekšnosacījumiem (skills, reporti, pieredze, aktivitātē forumā, online laiks, reg niks) atbilst un adminus vajag.

Arī atbalstu, īstenībā sen jau vajadzēja, gg serveris no tā tikai iegūtu.

Edited by Larzs

nelietis - kāpēc, kad satikāmies gg, Tu mani sūti iet prom? es domāju, ka esam draugi!

labi, atbalstu, cilvēks saprātīgs, pieredze ir un būs, par aktivitāti šaubos, bet te bariem vien acesi tāpat rēgojas.

Atbalstu .Čalis izskatās sakarīgs un vajag aktīvus adminus .

Edited by enlightener

nelietis - kāpēc, kad satikāmies gg, Tu mani sūti iet prom? es domāju, ka esam draugi!

labi, atbalstu, cilvēks saprātīgs, pieredze ir un būs, par aktivitāti šaubos, bet te bariem vien acesi tāpat rēgojas.

Par prom dzīšanu tas tā, ka tu esi reāls drauds manam lidojumam pretī saulei, aka, pirmajai vietai :D

Ar aktivitāti ir tā, kā jau teicu. Būs iemesls savās vēlajās vakara stundās uzšaut cītīgāk.

P.S. Attiecīgās komūnas aktivitāti ļoti spēcīgi nosita tas saldais krējums, kas tur apgrozās :D

Es domāju, ka SB čaļiem jau visiem ir pa aksesam? Šamie to vien dara kā GG spēlē. Nu onlains pēc statu reseta nav no spīdošajiem, bet lai jau tiek. GG un DM ir tā pašvaki ar adminiem. Sakarīgi, regoti kandidāti tur noderēs. Atbalstu.

Nu nu, pusei tikai ir :( Man ne vella nav :(

Regots ir, spēlē nestandarta stundās. Acīmredzami nav lohs...

Atbalstu

Spēlē pietiekami bieži un nekādas problēmas nav taisījis,tad kāpēc gan ne?

Rekommendēju.

xban, xkick, xgag, xsay uzkabināts.

Lieto atbildīgi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.