Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
K@/l@6oH@K

bacard^

Recommended Posts

2013-01-17 dk.png K@/l@6oH@K bacard^ wh Permanent 0 4

Šijā serverī jau spēlēju ļoti ilgi - to es domāju var apstiprināt patstāvīgie csdm iemītnieki - un nekad nav bijušas nekādas problēmas (ir labākas un sliktākas dienas - šodien laikam labi gāja biggrin.png ) ... šodien ienāk admins bacard^ un es saņemu permanent banu dēļ itkā WH!  ... kādā sakarā?!  ...  vienkārši lai parādītu savu visvarenību vai kā?! ... 

noteikumos rakstīts, ka jāieliek demo kkāds ... bet īsti nezinu kas tas tāds ir un kur to raut, bet nu redzēt arī laikam nav ko , tapēc , ka sarakstes mums nebija - vai vismaz es to neredzēju, jo uz čatu vispār neskatos ... notika tas 17.01.2013 apmēram 24:00 ... :( ... forši vienvārd sakot ... ienāk kāds atsaldētais ar fig viņ zin kādiem čītiem ārda visu serveri laukā - tā, ka vienkārši piegriežās un izej laukā no servera, bet te  - normāli kapā - kādu jau 4to mapi pēc kārtas - normāli iekarsis - te hops - BAN ... atradis čīteri ibio! ... 

Šo topicu taisu ciet,uztaisi pēc parauga topic`u iekš CSDM banu sadaļas,tas ir iekopējot izrakstu no konsoles,un ieliekot linku uz demo no šejienes http://csdm-demos.kso.lv/.

Paraugs kā pareizi taisīt jaunu topic`u atrodams šeit http://forums.kso.lv/topic/3741-izlasi-pirms-veido-jaunu-topiku/.

Un nav labi taisīt double poustus par to var warn`u noķert.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.