Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
xXx

bacardi^

Recommended Posts

Speleju ar savu sievu kso csdm jau kadas 20min, ienak admins varda Bacardi^ vai kautka taa!
nepaiet 5min vins panem un izkiko maneejo, prasu par ko?! vins atbild tapec ka low!

Nu nez es nekad neesu redzejis ka par to kikotu vai banotu.... noteikumos ari nekas tads nav rakstits... serveris pat nebija pilns, vina bija viena komanda ar vinu, ko vina tur dizi vareja vinam traucet? vina ne runaja ne chatoja un pat necampoja... saprastu ka krisiitu or smt.... bet neparko vnk nemt un kikot, tas nav normali. neprasu lai nem acc nost, bet nu pa dibenu gan vaiga uzdot!

Izskatījās, ka speciāli neļauj man paiet garām. Paskatās sejā - un pieskrien priekšā. Biju ticis līdz x sla, bet tad sapratu, ka labāk izkikošu un, lai arī citiem netraucē. Izrādījās, ka tas laikam nav bijis speciāli, vienkārši ir iesācēja, tāpēc arī to minēju kā iemeslu. 

Atvainojos. 

Ieteikums: Labāk iemāci sievai bļitkot.

Izskatījās, ka speciāli neļauj man paiet garām. Paskatās sejā - un pieskrien priekšā. Biju ticis līdz x sla, bet tad sapratu, ka labāk izkikošu un, lai arī citiem netraucē. Izrādījās, ka tas laikam nav bijis speciāli, vienkārši ir iesācēja, tāpēc arī to minēju kā iemeslu. 

Atvainojos. 

Ieteikums: Labāk iemāci sievai bļitkot.

Ieteikums: Nākamreiz paskrien garām vai paskrien atpakaļ.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.