Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Bankr0ts

Pub avīze "Bankr0ta ziņas" NR. 3

Recommended Posts

Super.

Sasmējos par to bērnudārza maizes zupu, es gan negāju bērnudārzā, bet pirmajās klasītēs, kā jau gandrīz vēl padomju laiku skolā, ēst taisīja ļoti prastus un dīvainus ēdienus, vistrakākais ko deva bija eļļā cepti kabači, kubiciņos, un ja pareizi atceros, tad garšvielas tur nekādas nebija. Nu no tās drazas man sita uz augšu kā tolaik, tā arī tagad, tikai tagad vairs tik pretīgi neviens netaisa biggrin.png + Tajos laikos, ja neizēda tukšu šķīvi, lika iet ēst pie "cūku spaiņa" par sodu un jāapēd viss bija tik un tā... nu trakāk kā cietumā biggrin.png Cilvēktiesības my ass tas saucās.

*Cūku spainis: Spainis, kurā meta visus pārpalikumus, mizas un citas drazas

Izskaluasās sny tāds nopietns cilvēks , salīdzinot ar saucamo Mr.G :D

Intervija bija laba un prieks bija iepazīt sny tuvāk.

PS_pubā ir 55 admini? shok.gif

Kā vienmēr Bankr0ts dod pa augsto! Malacis.... turpini tā tālāk! Interesanti, who will be next kuru intervēsi :)

Gribētos papildināt raiņa stāstu. Centīšos nesajaukt faktus...

Bija tā, ka vienu dienu pats Bankr0ts norādījā, ka ir viens čalis, kurš jau mēnešiem ar čītiem spēlē un netiek pieķerts. Šķiet, Vonders bija tas, kurš norādīja, ka tas čīteris, droši vien, ir Narrator Jack, jo tam ir daudz aizdomīgu momentu. Nākamajā dienā seko rezultāts - Ryan tiešām ir paspecojis un nobanojis šo spēlētāju. No 4atbox satura bija netieši noprotams, ka tas bija Vondera feiks un Ryan ir uzķēries uz āķa. Zion bija otrs nepatiesais bans, trakākais gadījums tomēr bija šis :)

Super.

Sasmējos par to bērnudārza maizes zupu, es gan negāju bērnudārzā, bet pirmajās klasītēs, kā jau gandrīz vēl padomju laiku skolā, ēst taisīja ļoti prastus un dīvainus ēdienus, vistrakākais ko deva bija eļļā cepti kabači, kubiciņos, un ja pareizi atceros, tad garšvielas tur nekādas nebija. Nu no tās drazas man sita uz augšu kā tolaik, tā arī tagad, tikai tagad vairs tik pretīgi neviens netaisa biggrin.png + Tajos laikos, ja neizēda tukšu šķīvi, lika iet ēst pie "cūku spaiņa" par sodu un jāapēd viss bija tik un tā... nu trakāk kā cietumā biggrin.png Cilvēktiesības my ass tas saucās.

*Cūku spainis: Spainis, kurā meta visus pārpalikumus, mizas un citas drazas

Vispār tagad, kad studēju LU SZF, tur ēdnīca ir tik drausmīga, ka drausmīgāk nevar būt. No dārzeņu salātiem kaut kāda negaršīga eļļa nāk ārā, makaroni ar gaļu garšo pēc kakām, cīsiņi garšo pēc papīra utt. Ā, vēl ir kaut kādi salāti. Krabju salātos parasti ir ļoti cieti rīsi, gaļas salāti ir no aizvakardienas kartupeļiem, siera salāti vairāk ir burkānu salāti ar drusciņ negaršīga siera. Labāk, lai par mani smejas kursabiedri, bet izvelku savu lašmaizīti un apēdu gaiteņa stūrī..

Es savas universitātes kafūzī 3 gadu laikā pat iekšā neesmu bijis. Gan jau, ka nav tik slikti, tomēr ir labākas vietas uz kurām aiziet ar pārliecību, ka tas ko paņemsi, būs ēdams un samaksas vērts.

Rakstā pietrūka tas čalis, kas prasīja vai adminkas var dabūt :D

Es savas universitātes kafūzī 3 gadu laikā pat iekšā neesmu bijis. Gan jau, ka nav tik slikti, tomēr ir labākas vietas uz kurām aiziet ar pārliecību, ka tas ko paņemsi, būs ēdams un samaksas vērts.

Rakstā pietrūka tas čalis, kas prasīja vai adminkas var dabūt biggrin.png

Tajā rajonā nezinu, kur lai ēd. Drīzāk, visur var saķert kaut kādu triperi.

good job. mulsina tikai šis:

#
Turpmāk Pub avīze „Bankr0ta ziņas” būs atrodama speciālā sadaļā KSO ziņas -> Bankr0ta ziņas. Par ko mūsu darbiniekiem ir liels prieks un pagodinājums. Tas mums ir sava veida darba novērtējums .

un cik atceros jau agraak par sevi esi izteicies daudzskaitlii..

Edited by attach

good job. mulsina tikai šis:

un cik atceros jau agraak par sevi esi izteicies daudzskaitlii..

Vairāk par Bankr0t Project uzzināsiet nākamās nedēļas numurā
;)

Tajā rajonā nezinu, kur lai ēd. Drīzāk, visur var saķert kaut kādu triperi.

Nu pluspunktā var iepirkt hotdogu vai kādas maizītes.

Un kārtējo reizi ir tev izdevies :D patiešām var pasmieties un ir, atļaušos pateikt, ĻOTI interesanti :) tā tik turpini ;)

TRG nekur nav pazudis, viņš caurām dienām, tumša pagrabā ar Antye sēž un droto csdm HS moudu.

Riktīgi droti 4 life.

Tev gan sūdīga reputācija, btw es tā skatījos, ka vēl nav nometis nost to cē es :D

Kur vispār tagad savacās trakie klanwāreri?

• Like 1

skaisti un jautri raksti sorcerer.gif tava gara, vik zinu tevi jau no bernibas :D