Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
GenZz

2nd attempt acc?

Recommended Posts

Sveicināti! Tātad ir pienācis laiks otru reizi mēģināt izteikt kandidatūru uz acc. Parcik vasarā strādāju, DOLĒ parādijos nepietiekami bieži, tomēr sāoties augusta pēdējai ned. ļoti aktīvi iesaistijos cs.kso.lv slotu aizņemšanā.. :D .. tapēc arī noziedoju to simbolisko naudas summu un piereģistrējos, lai priekšstats par mani nedaudz mainītos. Parcik man daži ietieca, lai mēģinu kandidēt uz acc. septembrī, tad... te nu esmu.. :)

Pēc cienijamā blind domām es neesot nekas, tomēr man šķiet, ka nav jau gluži tā, ka esmu "bots", "noobs" utt... Man tas viss nav jāuzskaita, jo uzskatu, ka tādus īpašibas vārdus nav jāņem galvā.. <_<

Tātad... Nick - GenZz

Vēlamās tiesības - kick,slap,slay,vote (ar to arī pietiek)

Vecums - 18 (ne uz ilgu laiku) :)

Nodarbošanās - topošais students

Pieredze adminēšanā / Cs spēlēšanā - Šis officiāli skaitās kā 6 gads Cs sabiedrībā, tomēr neofficiāli vēl tika paņemts 1 gads pauze. Pa šo laiku esmu adminējis vairākos serveros, no kuriem vēlos minēt tikai 1, respektīvi, cs.no.lv (tautā sauktais Vikings). Tas ir vienīgais serveris, bez cs.kso.lv, kuru respektēju! Šo serveri uzskatiju par vienu no labājakiem, kas Latvijā vispār ir bijis, ja neskaita serverus, kur apgrozās tauta, kas pub spēlē TIKAI, lai pasmietos par cilvēkiem, kas neprot pietiekami labi spēlēt.. Tātad var teikt, ka adminēšanas pieredze man ir ~4 gadi. :)

Online laiks cs.kso.lv - pavērojat paši --> http://www.kso.lv/stats/player.php?id=14903, bet tas nav vienīgais niks ar kuru esmu spēlējis cs.kso.lv, bet parcik šis niks ir piereģistrēts, tad turpmāk spēlēšu tikai ar šo! :)

Tātad izklāstiet savas domas atildot ar REC vai ANTI ! Paldies, par atsaucību jau iepriekš...

Ar cieņu, GenZz!

P.S.

Atvainojos, ja pieteikumā ir kāda drukas kļūda.. Tās ir nejau tapēc, ka latviešu valodas eksāmenā esmu izkritis ar lielu blīkšķi, bet gan tapēc, ka mana pc klaviatūra ir savu laiku nokalpojusi un taustiņi bieži vien spēcīgi niķojas un nereaģē laikus, kad viņiem tiek virsū uzlikti mani pirkstiņi... :)

Sveicināti! Tātad ir pienācis laiks otru reizi mēģināt izteikt kandidatūru uz acc. Parcik vasarā strādāju, DOLĒ parādijos nepietiekami bieži, tomēr sākoties augusta pēdējai ned. ļoti aktīvi iesaistijos cs.kso.lv slotu aizņemšanā.. :D .. tapēc arī noziedoju to simbolisko naudas summu un piereģistrējos, lai priekšstats par mani nedaudz mainītos. Parcik man daži ietieca, lai mēģinu kandidēt uz acc. septembrī, tad... te nu esmu.. :)

Pēc cienijamā blind domām es neesot nekas, tomēr man šķiet, ka nav jau gluži tā, ka esmu "bots", "noobs" utt... Man tas viss nav jāuzskaita, jo uzskatu, ka tādus īpašibas vārdus nav jāņem galvā.. <_<

Tātad... Nick - GenZz

Vēlamās tiesības - kick,slap,slay,vote (ar to arī pietiek)

Vecums - 18 (ne uz ilgu laiku) :)

Nodarbošanās - topošais students

Pieredze adminēšanā / Cs spēlēšanā - Šis officiāli skaitās kā 6 gads Cs sabiedrībā, tomēr neofficiāli vēl tika paņemts 1 gads pauze. Pa šo laiku esmu adminējis vairākos serveros, no kuriem vēlos minēt tikai 1, respektīvi, cs.no.lv (tautā sauktais Vikings). Tas ir vienīgais serveris, bez cs.kso.lv, kuru respektēju! Šo serveri uzskatiju par vienu no labājakiem, kas Latvijā vispār ir bijis, ja neskaita serverus, kur apgrozās tauta, kas pub spēlē TIKAI, lai pasmietos par cilvēkiem, kas neprot pietiekami labi spēlēt.. Tātad var teikt, ka adminēšanas pieredze man ir ~4 gadi. :)

Online laiks cs.kso.lv - pavērojat paši --> http://www.kso.lv/stats/player.php?id=14903, bet tas nav vienīgais niks ar kuru esmu spēlējis cs.kso.lv, bet parcik šis niks ir piereģistrēts, tad turpmāk spēlēšu tikai ar šo! :)

Tātad izklāstiet savas domas atildot ar REC vai ANTI ! Paldies, par atsaucību jau iepriekš...

Ar cieņu, GenZz!

P.S.

Atvainojos, ja pieteikumā ir kāda drukas kļūda.. Tās ir nejau tapēc, ka latviešu valodas eksāmenā esmu izkritis ar lielu blīkšķi, bet gan tapēc, ka mana pc klaviatūra ir savu laiku nokalpojusi un taustiņi bieži vien spēcīgi niķojas un nereaģē laikus, kad viņiem tiek virsū uzlikti mani pirkstiņi... :)

Paldies par atblastu! :) uxi... nju padoma gan.. :219:

nebiju pietiekami aktīvs vasarā + forumā neko pārāk neraxtiju, tapēc arī acc. neesmu pat uz laiku dabūjis kā TEST! :)

Tev arī paldies par atbalstu.. :)

blind tavas domas ir pat ļoti svarīgas, bet ja nevēlies, tad neko neraksti.. Neviens jau tev uzspiest tāpat neko nevar! :)

mmkey. saksim ar to ka spelet tu maaki, salidzinaajumaa ar doles liimeni, bet tavs speleshanas stils ir vienkarshi debiils. 2 varianti, tu vai nu kautkur esi ieseedies pus raundu, vai arii tu kaa kautkads araabu pashnaavnieks nesies virsuu. No tevis nekad neesmu redzeejis normalu speeli, tb pienjemsim kad tu esi CT, tusee pie spotaa, skraidi no vienas uz otru pusi, piesedz puses, mazliet paej uz priekshu tad atkaapis utt. Taas ir manas domas kaada ir normaala speele. Vel man dazhreiz besii diezgan tupi teksti no tevis, bet tas lai paliek. Eniivei par adminu lai izlemj paareejie, es attureeshos no balsoshanas.

blind... Tas tachu ir PUB... :) Teksti ir tadi, kadi vini nu ir... pie visa vairak vai mazak vienmēr ir vainīgi puiši, kas neprot spēlēt. Par piemēru vari ņemt TRG, kas bieži vien nespēj izturēt unskilled spēlētāju stulbumu! <_< Arī man tas krīt uz nerviem, bet nejau dēļ tā ir jādomā, kas slikts par mani... :(

Vienkārši tu mani spēcīgi esi šokējis vairākkārt ar to, ka nepārtraukti mētājies ar tukšiem vārdiem, kas veltīti man... ahhhh, nju tavas domas mainīt jau ir bezjēdzīgi. Vienkārši centies savu izteikumus par mani paturēt pie sevis.. :(

Esmu kaut cik virtuaali iepazinis sho Cilveeku! Sakariigs un ar galvu, manuprat! REComendeju

paldies, woxim... :) Nu aktīvāk, aktīvāk... izsakam savas domas! :)

Guest janbo

Genz tev maz stundas speletas ja buuutu 100 tad toch REC REC bet tagad nu nez

Janbo vajadzēja jau kārtīgi izlasīt pieteikumu... :) Esmu spēlējis arī ar souL.team TAG... tur bija kādas 50h, bet parcik ar klantag pub nespēlēju vairs, tad tas niks no statiem ir padzisis... <_<

es atturos shpikotaaj!! :angry:

man sķiet 4uwi, ka šodien es biju primais, kas iepostoja šeit pieteikumu un jūs visi kā sēnes peč lietus uzreiz sākāt raxtīt... gan flayer,gan tu.... :219:

hmm, ar tevi ir savādi - daudziem tu Dolē nepatīc, citiem tā.Es būtu no tava atbalsītāju puses. :)

Dodu REC cerībā, ka pierādīsi ka esi labs admins un tevi respektēs vairāk cilvēku.

GL! :)

REC

btw ja GenZz tiks iedots admina statuss, tad domāju ka acc sadaļu derētu slēgt uz laiku...

Paldies par atbalstu force & forT :)

Genzu atbalstu pilnībā, sakarīgs čalis liekas.

P.S. Junker, noņem, lūdzu, uxus'am say komandu accessu. Lamāties pa ekrāna vidu nu pavisam nav smuki, ko esmu vairākkārt novērojis, spēlējot ar feiknikiem.

REC

Paskatijos tavus status un brinos kapec vel nesi admins! :o

man baigi tu patic

P.S REC

Paldies Alwītim & Stone... :)

Ops... aizmirsu pateikt paldies arī daltonic.. :) nevar jau visu laiku postot vienu tekstu "paldies, paldies, paldies..."

Bet tikuntā gribas pateikties... esmu tā audzināts vienmēr teikt paldies, ja kāds izdara ko labu manā labā.. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.