Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
kylie

ban

Recommended Posts

[AMXBANS] ===============================================

[AMXBANS] You are Banned from this server by admin sny

[AMXBANS] You are permanently banned.

[AMXBANS] Banned nick : KY : O

[AMXBANS] Reason : ' wh -req by burton '

[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forums.kso.lv

[AMXBANS] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1975982124 '

[AMXBANS] Your IP : ' 78.84.151.25 '

[AMXBANS] =======================================

http://bans.kso.lv/ban_details.php?bid=32303

http://pub-demos.kso.lv/KSO-1111301702-de_cpl_mill.dem

Tev kautkas sāp?

Tālāk posto tikai tie, kuri ir skatījušies demo. Pārējos warnošu.

Admini: lūgtum mest arī citus demo, kuri jums šķiet aizdomīgi.

Nopērc steam un esi aicināts spēlēt kso serverī! Man nepatīk kā tu šauj un zini no kurām vietām izlien čaļi vajadzīgajā brīdī. Un kur nav pretinieks, tu atļaujies iet ar nazi rokā.

Labi.

Ja te automātiski rakstītos pov, tad tu saprastu kāpēc. Šaubos, vai man tev ir jāstāsta viss, pats visu ļoti labi saproti.

http://pub-demos.kso...331-de_nuke.dem

Demo no reporta par tevi,nezinu neesmu vēl reportu skatījis ,bet pie viena,var iemest aci,lai skaidrāk saprastu ,kas un kā.

Tūlīt sākšu ķerties pie visiem demo,tad komentēšu tālāk.

Edit:

Noskatījos inferno,nekā tāda nebija,jo demo vien ilga 2 minūtes,ja neskaita to ,ka pēc flasha tu ,esot vēl daļēji flashots jau lien atpakaļ ,bet nu tas nav nekas tāds ,lai izdarītu kaut kādus secinājumus.

Edit2:

cpl_mill

24:06 Un kā tu zināji,ka viņš ir aiz kastes,no viņa skatu punkta varēja tavu plecu redzēt ,bet no tavējā ir priekšā siena.

24:06 Likās, ka tur kāds visu laiku skrien. Lucky, pietiekami labi filtrēju kas apkārt notiek ap mani.

Edited by kylie

Trains:

18:48 Nu nekādi nemāku izskaidrot šo momentu,tu ej it kā uz t bāzi viņi kādi 4 palikuši ct visi tuvumā a plantam ,tu ej un pēkšņi izdomā paņemt uz skriet pie pārējiem,viss jau būtu jauki,ja vien aiz kastes pirms noleci nebūtu Husky sēdējis,kuru nu nekādi dzirdēt nevarēja,un arī pagaidīt ,lai viņš sevi nodod ,būtu pārāk uzkrītoši,un pat ja pieņemam ,ka pa trepēm lejā varētu būt kāds t ,tad kāpēc ,nekāpi klusām?

20:44 Tu skaidri redzēji,ka TRG iznāk,bet pēkšni kaut kāda amnēzija tev uznāca,un tu pagriezies uz otru pusi,un ļauj lai viņš tev šauj.

20:32 Un vēl 1 t ir atlicis ,a tu mierīgi sēdi,ar smoke rokās, it kā zinādams,ka šis afk

24 minute tu it kā rašo uz a planta pusi redzi,pēkšņi pagriezies un aizej uz b,kārtējā reize ,kad izvairies no bara,jo b bija tikai 2 ct,tādi momenti bija vel kā piemēru paņēmu šo.

26:20 Un kāpēc tu 2x neizšāvi?

29 minūte Nopietni šeit ar gloku?baigi pārdroši.

Tikko atcerējos par vienu office momentu,kas pirms pāris dienām bija,pašu demo ķidāšu rīt ,bet to vienu momentu gan vēl šovakar atradīšu.

Pašlaik pirms šī demo man likās ,ka nekas nav bet pašlaik jau manī rodas aizdomas,vēl bija momenti it kā sīkumi ,bet nu nezinu ,lai citi ,kas skatās izsaka savu viedokli.

Paskatījos Kozy'a aprakstītos momentus, sajust viņš to nevarēja, protams, ka kaut kas palīdz, bet vai ir jēga tagad prātot,kas ir palīgs? Tāpēc varbūt vienkārši jāliek punkts šim "Kylie" iznācienam un miers, lai sēž un mācās spēlēt kā normāls cilvēks.

p.s Ja kāds neuztvēra domu, tad - JĀ, VIŅAM IR KVADRĀTS.

18:48 Kad kāpu augšā radarā redzēt varēja, ka savējais ir man priekšā kautkur pie T respa. Tik vēlu roundā paļube visi T jau būs izvākušies no bāzes,augša bija klusa visu laiku, tātad zaļā or smth vagoniš.

Kāpu lejā tāpēc, ka dzirdēju AK. Kāpēc klusām nekāpu? Kmon, es pietiekoši labi šauju. Es nezināju, ka Husky tur ir.

20:44 Par ko tu runā? Nu un, ka pagriezos, tev tas traucē? C4 bija zem vilciena platformas, likās, ka viņš ies c4 pakaļ.

21:32 Uzspiedu tab, nejau nu bomzis palicis, tāpat nepaspētu nomedīt. Iesēdos stūrī ar granātu uzrautu, lai mani redzēt nevar no labās puses un chiloju.

24 minute: Kozy, a kur c4 iet? B? Tiešām? Nevar būt!

p.s Jā man nepatīk iet barā ar savu komandu, jo man viņi nahuj traucē! Tāda lieta ir jā. Es labāk palieku nopakaļ un pavēroju kas notiek, jo vēlāk zinu kas kur un kā.

26:20 Sapisos meistarībā, tāpēc.

29 minūte: Nopietni? Sēdēt stūrī labāk ar glocku eco roundā? Vienkārši skrēju, varbūt paveicas, dabūju emku, cool.

ously, tu esi ģeniāls. Nē, man nav kvadrāts, atšujies no manis.

Varbūt labāk pielikt punktu visam šim murgam ko jūs maļat uz riņki. Ne es, ne escobarre, ne flashbacks chīto. Kā jau minēju, piepišanās pēc jūs visu šito dariet.

Es zinu kā es spēlēju un kā viņi spēlē, ar to pietiek. Labi es in-game pārāk daudz cepjos un lamājos, tas ir vienīgais mans pārkāpums. #smart

Būtu labāk savu laiku tērējuši citur.

What esco said: +

Tie ir smieklīgākie momenti par kuriem tu te tagad nervo tadi var but jebkuram un katru dienu varbut tavā pub dzivē nekas tads nebija pieredzēts un tev tas ir kautkas unikals kad kāds tomēr prot šaut cs

Tātad pēc tava principi ir tā ja cilvēks spēlē pēc tevis iedomātas taktikas kā viņam jaspēle tad viss ir ok nu omg katrs taču spēlē savadak varēju vispār iejiet spotā atmuguriski un drošvien nošautu tevi ko nozimē atri izšāva ? To sauc par reakciju visi nešauj ari vienādi ātri.

Edited by kylie

Kylie butu vismaz papulejies paskaidrot Kozy sarakstitos laikus ... kaut vai aiz taa ka cilveks ir sedejis, skatijies, domajis kas un kaa!Ja tu to nedari tad vai nu nevari vai nu unban nav vajadzigs vai nu busted! smile.png

Sorry! Mistake! Pskaidroji pa taisno quotee, tapec nepamaniju uzreiz!

Edited by meltdowN^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.