Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
acidity

PolarBear!

Recommended Posts

Vai nu tu papildini topic`u kā nākas vai arī es slēdzu ciet un lieku tev warn`u.

Nē,neslēdz ciet!vnk vakar visu dienu nospēlēju csdm,un spēlēja PolarBear,es ļoti mēģināju ar viņju vakar sarunāties,nu gribēju pateikt,ka serverī spēlē 4īteri,kuri jau ir banoti,un vēl šādas tādas lietas paprasīt!Bet protams no PolarBera ne miņas ne ziņas,es saprotu,ka csdm ir tāda spēle,kur mazāk jāraksta vairāk jādara,bet cik es ļoti ilgi zinu PolarBeru,gadi 2-3 atpakaļ katru nakti "bombijām"un to ka viņš ir pieredzējis admins,bet vakar kautkas nesaprotams notika!vnk gribēju dzirdēt no viņja kādu atbildi!

Man ir baigi gruuti at 4ata lasiishanu, un tas laikam arii ir tas galvenais kapeec nekaa neredzu. Ja protams kaads nesaak pa 4atu spamot atkaartojot vienu un to pashu vairaakas reizes, tad es ieraudziishu.

Tevi serverii redzeeju, bet ka tu kautko rakstiiji, laikam 1-2 reizes redzeeju

Man,būtu viens jautājums,kad adminam raksta adminčatā,čats kautkā izceļās?piem def krāsa zaļa?

gan jau ka to var mainiit, bet nu parasti ir balts

Edited by Forger

Man,būtu viens jautājums,kad adminam raksta adminčatā,čats kautkā izceļās?piem def krāsa zaļa?

Adminčats ir parastā (defaultā) tehnisko paziņojumu krāsā, kura ne ar ko neizceļas.

Nee nu protams ja adminčats tiktu izcelts kautkādā veidā, kautvai piemēram riktīgi zaļā krāsā, tā lai bliež pa acīm, tad jau protams man personīgi nebūtu nekādu problēmu redzēt tekstu kas domāts man.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.