Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
ously

upgrade to my access.

Recommended Posts

Labvakar, tiem, kas neguļ.

Pie Jums vēršos ar sekojošu lietu.

Pēdējā laikā es stipri izjūtu dažu komandu vajadzību,bet tagad konkrēti iet runa par vienu, jo serverī nav aktīvu adminu, kas būtu gatavi pat naksnīgajā laikā uzlikt spēlētājiem mazu mapi, kur varētu šķaidīties.

Tāpēc lūdzu Jums izlemto par to, vai es esmu sevi pierādījis kā lojāls kalps, kas gatavs savas dārgās nakts stundas veltīt KSO apmeklētībai.

Vēlos savā īpašumā iegūt tādas komandas kā - xgag,xvote,xkick.

xgag - kā jau esat pamanījuši serverī ir daudz tādu, kas nefiltrē to ko runā, un, lai nebūtu jāmētājas ar banāniem par nesavaldīgu runāšanu būtu daudz vieglāk apklusināt šo "daiļruni" uz pāris minūtēm, lai saprastu savu kļūdu.

xkick - galvenokārt ir vajadzīgs, lai izkikotu spēlētājus ar šausmīgiem rādītājiem kā -6:15, jo pa dienu serveris ir pārbāzts un šie "boti" patiešām neceļ līmeni uz augšu, tieši pretēji, viņi daudzreiz apgrūtina spēlēšanu ar savu neprasmi.

xvote - ņemot vērā to, ka tiek daudz spriests par to, ka ir jābūvē "naktscikls", bet lietas labā nekas netiek darīts un spēlētāji ņaud "čatboksā" par to,lai uzliek mazāku mapi, domāju, ka būšu uzdevumu augstumos, lai veltīto šo dārgo "1minūti", uzliekot mazāku mapi.

Ceru, ka sapratāt mani, paldies.

Ar cieņu, Jūsu biedrs ously.

Edited by ously

hmm, tev gan tāda pavisam švaka paciņa.

principā, domāju, ka tev var dot, ja nebūsi vairs tik agresīvs čatboxā. Tomēr gags,kicks un vote ir standarta pakā un nav nekādas baigās ekstras.

hmm, tev gan tāda pavisam švaka paciņa.

principā, domāju, ka tev var dot, ja nebūsi vairs tik agresīvs čatboxā. Tomēr gags,kicks un vote ir standarta pakā un nav nekādas baigās ekstras.

Jā, pie tā čatboksiņa man ir jāpiestrādā, saprotu, ka nedrīkstu tā izpausties tur, atvainojos par saviem iznācieniem, tas vairāk neatkārtosies.

Lai jau tiek,tās tomēr ir komandas ,kas ir vajadzīgas ,lai spētu uzturēt normāli kārtību serverī,un cik esmu redzējis nekādus podus pašlaik vēl nav savārījis.

nu, bet protams, tikai nekrisii biggrin.png

apsolīt nevaru, bet mēģināšu.. :D

atvainojos par postošanu, bet varbūt šo lietu varētu izskatīt ātrāk, jo veljoprojām šo komandu vajadzība ir ļoti liela.

paldies

šim eksemplāram anti, lai iemācās no sākuma pievaldīt muti un tad mēģina pielikt kautko klāt aksesam lai dabūtu +10cm.

edit by s. : +10% par noteikumu nelasīšanu

Guest amnesy kills

kapec jarkee neliekam warnus , vinam ta4u nav 50 posti ?????/ vins jau visos topikoss atrakstijas

edit by s. : 33 minūtes vēlāk pēc viņa posta tu iedirs kaut ko topikā. Way to go!

es atkal domāju ka viņam vaidzētu atstāt to kas ir un nefigā nedot vairāk, man ir tāda sajūta ka viņš savu aksesu tāpat pazaudēs...

starpcitu, pats viņš ļoti labi zin ka nekas te tik ātri neiet ar aksesa piešķiršanu, vismaz 80 % gadījumu, bet viņš cītīgi močī savu "SERIOUSLY?" un "weeks" šitu.

Visus trīs flagus piekabināju.

Novēlējums - pieskatīt arī savu uzvedību, lai drīz nesanāk otrādāk ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.