Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
meltdowN^^

meltdowN^^

Recommended Posts

Sveicināti!

1. Slots ir iepirkts uz gadu.

Uzskatu ka veiksmīgas adminēšanas rezultāts ir "ieroču" daudzums ... katrai situācijai savs:

slap, slay, kick, ban, say,gag

ja situāciju skaidrojumu vajadzēs to var uzrakstīt

Vecums:

26

Nodarbošanās:

strādāju valsts darba vietā

Pieredze adminēšanā / cs spēlēšanā:

cs spēlēju kādus gadus 8

adminējis esmu ļoti sen kad vēl bija apollo netgames serveri acc visos serveros.

esmu bijis gign acc listē.

Ir darbojošs acc @ snr visos serveros.

Stati PUB:

http://cs-stats.kso.lv/hlstats.php?mode=playerinfo&player=146871

Paldies par veltīto laiku!

jautājumus studijā =)

Rekomendejama persona. Gadi ir, slots ir, stundas daudz.... Un cik atceros no sen senajiem netgames laikiem, bija loti labs admins.

Rec, biezhi esam shāvuši kopā nu un izskataas ljoti sakariigs un savaldiigs, kaa arii ir pietiekams vecums un arī pieredze, labi admini vienmēr noder :)

problēmas nav bijušas, bet vienīgais, kas man šķiet, ir tā aktivitāte, palielini to un viss būs čotka.

pašlaik palikšu neitrāls, ja kaut kas mainīsies, ar aktivitāti, tad rekomendēju.

edit - nu labi, ja pat GenZz ir gatavs aizstāvēt Tevi, tad iedošu vien censonim RECUKĻĪTI.

Edited by ously

problēmas nav bijušas, bet vienīgais, kas man šķiet, ir tā aktivitāte, palielini to un viss būs čotka.

pašlaik palikšu neitrāls, ja kaut kas mainīsies, ar aktivitāti, tad rekomendēju.

Mužiks noteikti strādā kā dulls. :D Tāpēc ar aktivitāti ir kā ir, man pašam arī tā spēcīgi mazinājusies, tas viss ir piedodams, ja par Cs tomēr neaizmirst un ienāk nedēļā reizi pa reizei uz kādām stundām, galvenais parādīties serverī tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. :)

btw REC

Mužiks noteikti strādā kā dulls. biggrin.png Tāpēc ar aktivitāti ir kā ir, man pašam arī tā spēcīgi mazinājusies, tas viss ir piedodams, ja par Cs tomēr neaizmirst un ienāk nedēļā reizi pa reizei uz kādām stundām, galvenais parādīties serverī tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. smile.png

btw REC

Nu jā strādāt strādāju, bet savas 3h gandriz katru vakaru sanak aptuveni :) varbut pa wekendu mazak, bet taa visaa visumaa domaju ar aktivitāti viss būs ok ;)

ir šauts kopā iekš pub

komunicē bez rupjībām

un ja jau kaut kāds maukuris =] saka ka ir ok tad REC

It kā jau nav izcēlies ar stulbībām un spēlēts arī kopā pietiekami bieži,bet vienīgais mazais mīnuss,ir tas ,ka neesmu redzējis tavu aktivitāti forumā.

Pašalik mazs REC`s ,ja redzēšu ,ka ir aktivitāte, tad iespējams ,ka tas varētu pārvērsties par normāla izmēra Rekomendāciju.

It kā jau nav izcēlies ar stulbībām un spēlēts arī kopā pietiekami bieži,bet vienīgais mazais mīnuss,ir tas ,ka neesmu redzējis tavu aktivitāti forumā.

Pašalik mazs REC`s ,ja redzēšu ,ka ir aktivitāte, tad iespējams ,ka tas varētu pārvērsties par normāla izmēra Rekomendāciju.

Nu jā ir viens maziņš kasjaks ar forumu, bet ir doma piedalities vairak ar laiku! :)

Neko sliktu no viņa puses neesmu ievērojis, pieredze arī ir vairāk kā pietiekama. Rekomendēju.

Maukuris visu pateica, čalis ar potenciālu. Atbalstu.

Guest amnesy kills

driz serveri speles vieni admini :D rec no manis , biezhi sastopu serveri , kakas netaisa , domaju ka smadzenes ir

driz serveri speles vieni admini biggrin.png rec no manis , biezhi sastopu serveri , kakas netaisa , domaju ka smadzenes ir

Diez vai tas notiks, daudzi no vecajiem jau nedēļām, mēnešiem nav serverī parādījušies. :)

Diez vai tas notiks, daudzi no vecajiem jau nedēļām, mēnešiem nav serverī parādījušies. smile.png

lielakais ko esmu redzejis un kurus adminus es zinu ir spelejushi 4 aptuveni! bet parasti ir kadi 2 citreiz nav neviens! bet jo vairak adminu jo serveris kartigaks un tiraks smile.png

+++ Nu veel kaads labs admins ieposte kko patikamu =) +++

Edited by meltdowN^^

23 dienas izskata! njaa, tas ir aktivitates rekords te laikam biggrin.png

Ir bijis ilgāk. + ja es kaut ko saprotu, tad pašlaik nemaz nevar nevienam uzkabināt acc

Ir bijis ilgāk. + ja es kaut ko saprotu, tad pašlaik nemaz nevar nevienam uzkabināt acc

kapec isti nevar ? kkas ar konfigu nav ? vai cilveks nav kursh varetu ?

kapec isti nevar ? kkas ar konfigu nav ? vai cilveks nav kursh varetu ?

tieši tā, ņemot vērā to, ka daudz, kas te vel nav atjaunots, aksezu nevar pašlaik uzkabināt.

p.s esmu ļoti pārsteigts, ka Vonders tomēr kaut ko saproti. (priecīgasejiņa)

tieši tā, ņemot vērā to, ka daudz, kas te vel nav atjaunots, aksezu nevar pašlaik uzkabināt.

p.s esmu ļoti pārsteigts, ka Vonders tomēr kaut ko saproti. (priecīgasejiņa)

Nu tad atliek vienīgais gaidīt :) cerams, ka topiku neizdzēsīs!

Normāls vecis ar bārdu ! wink2.gif

Patīk spēlēt ar veci + clap.gif

P.s. 3giilz 6.

edit by s. : +10% warn. Lasam noteikumus.

zinaams kadrs no nG laikiem smile.png viennoziimiigs atbalsts ( ja protams mans viedoklis ko izsaka) tongue.png

Chu Melt! wink2.gif

ou kaads sens sens kadrs :) sveiks! =) Paldies par atbalstu!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.