Jump to content
KSO.lv Forums
Sign in to follow this  
Parāds nav brālis

CS 1.6 un Win7

Recommended Posts

Laba diena Jūsmājas!

Man radusies sekojoša problēma - izdomāju uz sava laptopa uzspēlēt cs, novilku cs`u no kso.lv un gāju zipāt. Kamēr neesmu piekonektējies pie servera viss ir skaisti - fps 100, bet tiklīdz esmu serverī tā fps ir tik ļot nepatstāvīgs, ka mainās no 20-100, nerunājot par aztec mapi, kurā ar cl_weather 0 max fps bija 40.

Visticamāk, ka problēma ir integrētajā un ne tik labajā video kartē, bet tomēr neliekas, ka nav kāds risinājums.

Laptopa parametri:

Pentium® Dual-Core CPU T4300 @ 2.10GHz

Installed Physical Memory (RAM) 4.00 GB

Integrētā Video Intel Graphics and Media Accelerator 4500M

Windows 7 Home Premium 64-bit

Ceru uz atsaucību!!

Edited by Parāds nav brālis

Ja ar jaunākajiem videokartes un tīkla kartes draiveriem (šajā gadījumā videokartes draiveriem) tev ir problēmas ar fps, tad videokarte īsti neatbalsta win7 pilnībā, līdz ar to ir problēmas. Varbūt arī videokartei ir par švaku.

Ja ar jaunākajiem videokartes un tīkla kartes draiveriem (šajā gadījumā videokartes draiveriem) tev ir problēmas ar fps, tad videokarte īsti neatbalsta win7 pilnībā, līdz ar to ir problēmas. Varbūt arī videokartei ir par švaku.

Es tieši šodien novilku jaunāko pieejamo draiveri video kartei... Tīri teorētiski video karte par švaku būt nevarētu, jo, piemēram, iepriekš spēlēju Hitman:Blood Money, kura ir diezgan prasīga, bet viss gāja ideāli.

Nu ja uz xp tev viss g;aja ok, un uz win7 nav ok, tad ir problēmas ar draiveriem, atliek vien cerēt, ka iznāks opmtimālāks draiveris.

Man XP nav bijis... Jau nopirku laptopu ar Win7.

Liec vien virsū Xp un nemocies, vismaz kamēr normālu draiveru vēl nav. Man bija līdzīga problēma, lai arī tikai testa pēc uzliku uz pc Win7.

hmm, varbuut win7 jaaatsleedz aero grafika?

Ja nemaldos, tad ir tā, ka, ja kompis negrib pavilkt kādu grafiku, tad viņš automātiski uz win7 uzliek clasic grafiku, vismaz man bieži vien tā bija, kad bija win7.

Ja nemaldos, tad ir tā, ka, ja kompis negrib pavilkt kādu grafiku, tad viņš automātiski uz win7 uzliek clasic grafiku, vismaz man bieži vien tā bija, kad bija win7.

bet ka to saprast calsic graifku?

Nekas tev tur nav jāsaprot, ja tev ir jaunākie videokartes un tīkla kartes draiveri un joprojām lago, tad liec vien atpakaļ XP.

Nekas tev tur nav jāsaprot, ja tev ir jaunākie videokartes un tīkla kartes draiveri un joprojām lago, tad liec vien atpakaļ XP.

kaa lai es zinu vai man ir jaunākie? :D TIk daudz necertu no pc un negribu atpakaļ XP. Vari iedot savu skypa nick?

karoč dabuju no čoma kā to var atrisināt.

ievadi konsole pa vienam!

cl_cmdrate 101

cl_updaterate 101

rate 25000

fps_max 101

un viss bumbās!

Lielākā daļa def. lētais gals nāk ar šitiem integrētajiem sūdiem Intel Graphics and Media Accelerator 4500M, tā kā win7 draiverim ir jābūt pieejamam toč. Tā kā tev ir 64bit windda, tad arī jāliek 64bit draiveris, toč neesi sajaucis?

Edited by SouTaa

Vienmēr ir bijis fps 100, ja noņem vertikālo sinhronizāciju ! It really works :devil:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.