Jump to content
KSO.lv Forums

Blogs

Our community blogs

  • 1
   entry
  • 12
   comments
  • 2868
   views

  Recent Entries

  cocaine and me!
  Latest Entry

  Parādi uz ko esi spējīgs :)

  1458368199653.jpg

  • 1
   entry
  • 5
   comments
  • 1892
   views

  Recent Entries

  PokerStars Hates Meh
  Latest Entry

  Taka sen nebiju spelejis pokeru (vakardiena neskaitas) sodien esmu nolemis to mainit, pokera dievi staviet man klat. (please).

  Iemetisu seit sarakstu ar turniriem ko es speleshu, un rezlutatus, un cereshu ka gala rezultats nebus smuks miinuss.

  Aaa, blogu izveidoju cereedams, ka tas man (skat video)

  Starts 16:00 (18:00)

  Ko son spelesim:

  (Viss notiek PokerStars vietne)

  $8.8 (25k) auts

  $1.1 (2.5k) auts un $1.48 (:

  $2.2 (5k) auts

  $3.3 (4k)

  $2.7 (7.5k) auts

  $11 (25k)

  $5,4 (10k) auts

  $5.5 (5k)

  $1.35 (7k)

  $2.2 (10k)

  $11 (60k)

  $3.3 (5k)

  $4.4 (8k)

  $5.5 (10k)

  $2.7 (7.5k)

  un

  $5,4 (10k)

  Cerams ka izvilkshu lidz galam smile.png

  live, live, live gl me, ja kads varetu par mani turet ikskus vai pacelt videjos pirkstus , busu loti priecigs. kachajam karmu.

  17:39 no diviem turniriem jau izlidoju

  Principa esmu papisis visu bez nekadiem ienjemumiem :((( kruta...

  next time bus labaak :)) tikai kad buss next???!

 1. blog-0701502001352412015.jpgReformas izglītībā - vai vajag?

  Pie izglītības lietām vadībā R. Ķīlis, kura dažas idejas noteikti nav nepamanāmas, sākot ar, manuprāt, visplašāk izraisīto kritiku mācību gada pagarināšanai, līdz ar vienu no pēdējām idejām - mājasdarbus pie malas pavisam vai praktiski padarbosimies papildus skolā!?

  Mācību gads mums kā nu kuram - dažam brīvdienu skaits vairāk, citam mazāk, bet visiem vienotas brīvdienas - vasaras laiks, lai arī, kad viss sākas, bet tomēr vasarā, neskatoties uz noslēdzošajiem darbiem, bet arī - kā nu kuram. Labu laiku iepriekš jau izskanēja ideja par mācību gada pagarināšanu, bet vai vajag? vai tomēr ilgāka iespēja "zubrīt" zināšanas ir nepieciešama, vai tomēr arī no veselības puses skatoties, nepieciešama atpūta? un ne tikai dažas dienas, bet piemēram, tie paši ~2mēneši no vasaras siltā un saulainā laika, kurš nereti tiek atvēlēts peļņai jeb darbam! Pagarinot mācību ilgumu, kāds, Jūsuprāt, būs ieguvums? tā pati iespēja brīvi piepelnīties vasaras laikā ārpus mācībām arī būs sarukusi, nemaz nerunājot par brīvā laika baudīšanas iespējām. Vai tomēr ir labi kā ir? Šeit pārāk garās domās pagaidām neizplūdīšu, bet veidoju šo trešo bloga rakstu vairāk ar diskusijas tipa nozīmi, kur idejas sarodas tikai pēc jautājuma jeb diskusijas tēmas izvirzīšanas, kur pirmā tēma būtu jau pieminētā - mācību laika pagarināšana.

  .. bet nekur tālu nenomaldoties no pirmās diskusijai izvirzītās tēmas, nu jau ir parādījusies jauna, kas tomēr atkal sāk likt domāt, ka Latvija kopumā iet un ņem no kādas citas valsts, varbūt neslikti, kaut gan par to, ka savā ziņā mūsu sistēmai un iekārtām trūkst oriģinalitātes - tā gan.. Šoreiz otrā tēma nu ir mājasdarbi. Un smejies vai raudi savās mocībās - 40h nedēļā atvēlēt mājasdarbiem nav pārāk grūti? - tāds nu izteikums ir izvirzīts, ka aptuveni 40h nedēļā tiek veltītas mājasdarbu pildīšanā, kurā vietā, hmm, nereti vien, manuprāt, vidusskolas laikā pat 3h mājasdarbu izpildei nedēļas laika posmā nebija nepieciešamas. Nē, nu varbūt ir kāda skola, kas piedāvā šādus trakos apmērus mācību vielas apguvei mājās. ..bet nu tomēr vai vajag līst pie tradicionālā? - mājasdarbi paliek mājās. Kā iespēja no skolas esot prom, neaizmirst iepriekš "zubrīto", atsvaidzinot savas zināšanas, darbojoties praktiski. Bet varbūt tieši mājasdarbu izvērtēšanā ir problēma? atceroties laiku, kad bija jāapzinās, ja mājasdarba nebūs, skolā labāk nerādies, ko nu, ja reiz tiešām neizdodas izpildīt, saprast mācību vielu kopumā? neteikšu, ka ļoti aizrāvos ar šo mājas uzdevumu izpildi savulaik, bet tomēr nenosliecos uz to, ka mājasdarbu tēmā saistībā ar to, ka tiem nevajadzētu būt mājas uzdevumiem, to gan neatbalstu. Kāds gan ir Jūsu viedoklis par šo otru izvirzīto diskusijas tēmu - mājasdarbi? ko darīt ar tiem?

  • 1
   entry
  • 6
   comments
  • 2247
   views

  Recent Entries

  Jau sen gribēju parunāt par jauniešiem, kuriem vārds patstāvība ir svešs. Esmu novērojis, ka ir tādi džeki kuriem ir 25 un vairāk gadi, bet paši neko īstenībā nemāk. Viņu dienas ritms ir aptuveni šāds : No rīta mamma sagatavo tīras drēbes un noliek dēlam uz krēsla, uztaisa kafiju, maizītes un tad iet modināt viņu uz darbu , jo telefonā zvana modinātājs, bet dēls uz to nereaģē tapēc ,ka zin to, ka māte tāpat neļaus aizgulēties un darbu viņš nenokavēs. Tālāk aizejot uz darbu viņš savu darbu veic nekvalitatīvi un pavirši ,jo iet uz darbu tikai tapēc lai dabūtu naudu izklaidēm , lai nebūtu tik bieži jādinčī mātei. Ja priekšnieks kautko uzbrauc augumā, tad attieksme ir tāda, ka : ai man pofig , ja kautkas nepatīk tad es eju rom no darba. Tapēc , ka zin to , ka dzīvot ir kur, pa īri nav jāmaksā,visus rēkinus apmaksā mutere un kamēr strādā , tamēr palīdz apmaksāt, bet nav jau spiesta lieta, var jau arī bez tā iztikt . Pusdienas laikā atbrauc mājās kur viņu gaida jau siltas pusdienas ko māte jau pagatavojusi,tālāk aizejot uz darbu tiek novilkts kautkā laiks līdz 5 vakarā un atnākot mājās, protams priekšā jau gaida māte ar siltām vakariņām. Uz lūgumu kautko palīdzēt ir atbilde – ai negribās es eju ārā.. Gadījumā ja māte stipri saslimst un ir ilgstoša ārstēšanās slimnīcā dzīve rit šādi. No ēdieniem viņš māk tikai desumaizi uztaisīt. Par to kā darbojās veļasmašīna nav ne jausmas. Ja vajag kautko nopirkt, tad bail pieiet pie konsultanta uzjautāt, labāk lai kāds draugs uzprasa un nopērk vajadzīgo lietu. Nomaksāt kādu komunālo rēķinu – pasarg dievs ,nav pat ideju kur jāiet vai kas jādara tādā gadijumā . Šie cilvēki ir gatavi dzīvot ar māti līdz kaut vai 40 vai 50 gadiem un jūtās ērti. Bet ja dabon sievieti un tomēr pārceļās nedaudz atsevišķāk no mātes tad sievietei ir jāpilda visas mātes funkcijas un ja kautkas netiek darīts, kā to dara māte, tad ir tāds skandāls, bet parasti sievietes to ilgi nepacieš un pazūd miglā.

  Otrs cilvēku tips ir kas līdzīgs. Dzīvo pie sencīšiem – ir gan tēvs gan māte. Nu tad vispār ir haļava. Uzprasi viņam ko tu nēej strādāt? Atbilde ir vienkārša : kas es kāds losis esmu pa 250 Latiem čakarēties no 8 lidz 5 vakara, kāds tolks , tad es labāk sēžu mājās un strādāju mātei pa dēlu . Ja kautko vajag tad mutere vai sencis paņem kredītā vai uz nomaksu vajadzīgo lietu bērniņam un viss. Viss no senčiem paliek mantojumā un nav vajadzības kautko rauties , lai kautko sasniegtu, jo senči jau visu atstās tāpat.

  Gribētos uzjautāt Jums:

  # Vai Jūs esiet sastapušies ar šāda tipa cilvēkiem?

  # Vai jums vairāk skauž vai žēl šos cilvēkus?

  # Varbūt ir vēl kas ko nēsmu minējis par šiem cilvēkiem?

  # Kādi būtu Jūsu komentāri runājot par šo tēmu?

 2. Yes,saтзmos arо kaut ko šeit ierakstоt,un kв jau virsraksts jums pasaka priekšв tad mзмinвšu dot ieskatоjjmu šajв brоnišноgajв lietв,ko mзs dзvзjam par izglоtоbas sistзmu.

  Tвtad,esmu tikko pabeidzis skolu,pavadоjis 12 gadus skolas solв klausoties lietas faktus,kas man var noderзt dzоvз,bet kв varbыt daudzi nezina,tad šis gads bija pзdзjais,kad vecв izgоtоbas programma bija spзkв,tas nozоmз,ka cilvзkiem,kas šogad apmeklзs 12.klasi vairs nebыs jвmвcвs pat puse no tвm lietвm,kas bija vecajв programmв.Un te sвkвs problзma,pзc maniem novзrojumiem cilvзki paliek vienkвši dumji,paskatoties uz tiem,kas tagad mвcоsies 12 vai 11.klasз man liekas,ka puse no skolotвjiem nošausies mзмinot tikt galв ar šiem cilvзkiem un viтiem kaut ko ieborзt,jo pirmkвrt tajos brоюos ,kad sanвca kaut vai uz bєоdi ieskriet viтu stundвs man likвs,ka esmu nokпuvis pie alu cilvзkiem,piemзrs:Ieeju informвtikas kabinetв,11.tajiem programmзšana,nu nekas tik sareюмits,jo nu nemвcijвmies mзs te augstkolas lоmзnо,informвtikas skolotвja,ir pienвkusi pie vienas no šоs klases meitenзm ,lai redzзtu,kas ir izdarоts stundas laikв viтa visu stundu nopпвpвjusi twiterо ar cilvзkiem,kas sзz viтai blakus(Šito laikam nekad nesapratоšu,kв var иatot ar cilvзkiem ,kas sзю viтai blakus...),parвda ,ka uzrakstоtas no 10 vajadzоgajвm rindinвm 2 ,kuras man tвda aizdoma,ka visвm pašlaik man zinвmajвm programmвm ,ko mзs rakstоjвm,bija vienвdas,un sвk histзriski bпaut ,ka viтa šito nesaprot,un ,ka skolotвja ir stulba zoss.

  Es ,protams,saprotu,ka nevisiem IT ir dzоves mзrнis,bet nu esiet taи reвlistiki,tв nav skolotвjas vaina,ka viтa nesaprot un pat negrib saprast.

  Tвdi gadоjumi vзl ir daudz un dikti,protams,pa starpai var atrast kвdu sakarоgu cilvзku,bet pat paskatoties uz sekmju lоmeni dabaszinоbu klasз Fizikв un Ноmijв,liekas,ka kaut kas nav labi,jo tur ir viena atzоme,kas ir augstвka,par 7,tad man rodas jautвjums,ko jыs te darat,protams,arо manв klasз bija cilvзki kam negвja ноmija ,fizika,bet nu nejau šitik traki.

  Man jau nu liekas,ka tas ir jaunвs programmas rezutвts,jo visas lietas,teiksim Literatыrв ,kas man sagвdвja grыtоbas ir izтemts,labi es varзtu teikt,ka man nebыs vajadzоga Dzejas analоze dzоve,kaut gan nekad neko nevar zinвt,bet ja cilvзks iet uz filologiem,un pзc vidusskolas beigšanas,nezin,kas ir dzejas analоze,tad tas paliek nenopietni,izcils gadоjums.

  Vзl kвdв veselоbas mвиоbas stundв(Pilnоgs murgs,it оpaši ja jыsu skolotвjai ir tзrps ar vienu piedurkni),mums tiek iedotas jaunв standarta bioloмijas grвmatas,kas ir tulkotas no kaut kвdas tur valodas,un tajв valstо labi stвdвjot,tiek atšнirta 8 lapaspuse un tur ir uzzоmзts cilvзciтš un bultiтas pievilkta pie galvas,ar uzrakstu šeit ir smadzenes,kas tiešвm cilvзkas ,kas pзc pusgada pabiegs skolu nezin,kur smadzenes atrodas.

  Es uzskatu,ka ar šвdu pieeju(mзмinвjums pielвgoties Eiropas standartiem)mзs zaudзjam,savu pieeju lietвm,jв labi nebija viegli izpildоt visu ko gribзja no tevis sasniegt vidusskolв,bet lielвkв daпa to izdarоja,un rezultвtв iznвks gudrвki cilvзki ,laikam jau arо Latviju,grib pielвgot standartam,ka lыk,esiet dumji kв visi pвrзjie,mums taи ir pietiekami daudz cilvзku inюenieri,fiziнi,kas spзtu konkurзt Pasaulз,un arо to dara,bet ar šвdu piegвjienu lietвm sanвk ,ka tagad cilvзks no Latvijas vairs nevarзs parвdоt savas zinвšanas,ar ko viтš spзja konkurзt,pasaulз,bet gan bыs kвrtзjais darba тзmзjs ,tad aktuвls jautвjums,kвda velna pзc tad angпu firmai Anglijв bыtu jвтem darbв latvietis,ja viтi var dabыt savзjo?

  Nezinu,protams,ka stulbi cilvзki bыs vienmзr,bet ar šo jauno standartu padara spзjоgus cilvзkus stulbus,nu nav viтiem sajзga ,kas notiek skolв,kвda velna pзc viтi dabaszinоbu programmв ir vidusskolв ielikuši mыziku un vizuвlo mвkslu,sыds ar korupciju un oligarhiem,ja mзs audzinвm šвdu jauno pauzdi,tad pзc laika,Latvijas nebыs bыs liela daпa cilvзku ar nekвdвm zinвšanвm un pat sajзgas par lietвm,un mums pat vairs nebыs varзu teikt,ka vienоgais,labais resurss,jauni gudri cilvзki.

  Nu ko ,protams,ka tas ir mans subjektоvais viedoklis,un dzоvosiem redzзsim ,kas notiks.

 3. Auns (21. marts - 19. aprīlis)

  Nu ir pakaļā. Ar nemazgātu burkānu.Ja Tu mazāk dzertu, kas gan būtu atteikšanās no taviem pamatprincipiem, tad nevajadzētu skraidīt uz specklīnikām, prasot iešpricēt celulītā vasku un silikonu. Tevi nocirps pliku, jo zvaigznes ir tālas, aukstas un nežēlīgas. Rēķinies ar priekšnieka iegribām - ja viņš sāk vilkt nost bikses, padod drēbju pakaramo. Koncentrēšanās spējas uzlabos Tavs parastais komplekts - 0,5 l degvīna, 20 cigaretes, 2 kausi alus pēc pusdienām un ilustrēts žurnāls, kurš pretendē uz universāla padomdevēja lomu visā, kas saistīts ar Tavu seksualitāti. Žēl, ka Tu visiem esi pie kājas.

  Vērsis (20. aprīlis - 20. maijs)

  Vecmutere Tevi brīdināja - dzerot vīnu, var palikt stāvoklī. Jebkādā stāvoklī un jebkurā vietā. Paskaties spogulī un godīgi atzīsti, ka neesi gotiskā roka zvaigzne - Tev nepiestāv skumjas, noraudātas, uzdauzītas acis un melni, vampīriski, apgrauzti nagi. Fen Šui principi ir koncentrēti falliskā objektā uz mājas altāra, taču tas noteikti nav Tavs zaļais vibrators, kuru Tu patiesībā lieto tikai industriālu skaņdarbu radīšanai.

  Galu galā - izej pastaigāties. Labāk nebūs, taču beidzot uzzināsi, ka barikāžu laiks jau ir beidzies.

  Dvīņi (21. maijs - 21. jūnijs)

  Tevi sitīs visi, kam nav slinkums. Savā ziņā tas ir pat pozitīvi - Tu dod iespēju cilvēkiem izlādēties, bet pretī saņem dažādas krāsas un formas zilumus. Naudas lietās gaidāms straujš kritums - nāksies nodot pudeles. Nervu sabrukums gan Tev nedraud, jo tik trulam un pašapmierinātam cilvēkam var draudēt vienīgi aptaukošanās. Mācies spēlēt kādu mūzikas instrumentu - cietumā šādas prasmes ir cieņā. Tas attiecas uz Taviem mēģinājumiem par visām varītēm līst politikā. Neceri, ka šādas lietas tiek piedotas.

  Vēzis (22. jūnijs - 22. jūlijs)

  Tev ir vismaz viens talants - dzeršana. Tu dzer daudz un ar baudu. Pēc tam seko pašanalīze un depresija, kura tiek kliedēta, rijot kūkas. Tavi hormoni gāž visus no kājām, tāpēc nebrīnies, ka telpā, kurā Tu ienāc, pēc pāris sekundēm sākas kautiņš. Nomierinies! Lai paprasītu piecus latus "līdz algas dienai", nav jādraud ar pašnāvību. Visi tāpat zina, ka tu nodzersi šo naudu jau pusdienlaikā un stūrēsi klāt nākamajam sponsoram. Esi taču vīrietis - atsakies no tīkliņzeķēm. Tas attiecas arī uz dāmām.

  Lauva (23. jūlijs - 22. augusts)

  Tava stihija ir gadījuma sakari. Taču liec mierā kaimiņu vai kaimiņieni - viņā NAV nekā tāda, kas būtu Tevis vērts. Ieteicams pierakstīties Minesotas programmā, jo tava dzeršana robežojas ar reliģisku fanātismu. Nav vērts raudzēt kefīru - stiprāks nepaliks, taču garša sabojāsies. Darbā vienas vienīgas nepatikšanas, jo kāds būs atklājis tavu pornoserveri, kurš mēnesī ienes vairāk naudas nekā alkohola akcīzes nodoklis. Ja kaut kas tāds nāks gaismā, izliecies, ka esi katolis - saņemsi vieglāku sodu.

  Jaunava (23. augusts - 22. septembris)

  Laiks paiet ātri - pirms desmit gadiem Tu biji topā, taču tagad atliek tikai skaudīgi lūrēt uz pārīšiem, kuri slīpē trotuārus, stundām ilgi pastaigādamies ap tavu nolaisto savrupmāju. Taču Tev vēl ir palicis viens trumpis - nauda. Tu vari nopirkt jebko, tāpēc uzmanies, lai tā nebūtu divdesmitā zefīru kaste. Uzmanies - apdzīvotās vietās nebrauc kā Šūmahers, ja vien Tu nestrādā ceļu policijā.

  Svari (23. septembris - 23. oktobris)

  Tu esi kā augonis uz tautas veselīgās miesas, taču tas tikai vairo Tavu strutaino labsajūtu. Nemēģini iestāstīt ģimenei un darba biedriem, ka tās ir tavas smaržas - alus traipi un novemta priekša nav Channel 7. Nav vērts uztraukties - cilvēki pieņem Tevi tādu, kāds Tu esi - ar visām netīrajām zeķēm, sarkanajām acīm, trīcošajām rokām. Dienesta romāni iet no rokas, pretējais dzimums kā par brīnumu neuzvedas kā pretējais izdzimums. Arī Tavs čangaļa akcents kaut kur pazudis. Taču tas nav uz ilgu laiku - vakarā piedzersies un atkal runāsi latgaliešu mēlē.

  Skorpions (24. oktobris - 21. novembris)

  Tava nelaime ir vēlēšanās par katru cenu ielīst pakaļā algu grāmatvedei. Saproti pareizi - viņa tikai izsniedz naudu. Algas apjomu nosaka pavisam citi cilvēki - tiem arī lien pakaļā. Uzmanies no traumām. Tā pati nelaimīgā algu grāmatvede jaunībā bija olimpiskā čempione lodes grūšanā. Ja Tu būsi pārāk uzmācīgs un neciešams radījums, viņa metīs Tev ar seifu un, tici man, trāpīs desmitniekā - pa tavu stulbo bumbieri. Tas nozīmē papildus neērtības arī apkopējai, kurai būs jāmazgā Tavas smadzenes nost no seifa un grāmatvedes kabineta durvīm. Ja līdz vakaram nekas tāds nebūs noticis, īpaši nesapriecājies, jo zvaigznes rāda, ka Tavas meitas nevainību šobrīd laupa 64 gadus vecs, neapgraizīts Papua-Jaungvinejas atbrīvošanās kustības veterāns, kuram ordeņi piesprausti pa taisno pie ādas.

  Strēlnieks (22. novembris - 21. decembris)

  Tavi padomi ir ļoti vērtīgi. Jau šorīt Tavam padomam paklausīja četri pensionāri un, lūk, arī rezultāts - par četriem pensionāriem mazāk. Tas priecē. Iespējams, ka saņemsi mantojumu, jo upuri nebija kaut kādi abstrakti pensionāri no Purvciema. Ieklausies bērnu problēmās - arī viņi nav muļķi un grib tikt "doļā". Ja būsi skops, bērni Tev dos nepareizu padomu. Tas var beigties ar smagām traumām, tāpēc labāk izvēlies nesavtības un devīguma stratēģiju, paturēdams prātā, ka bērni ir stulbi kā amēbas un ātri vien pieļaus kļūdu, paklausīdami kādam no Taviem nepareizajiem padomiem. Šādu padomu Tev ir vesels arsenāls.

  Mežāzis (21. decembris - 19. janvāris)

  Nu, nopirdies trolejbusā? Vai tad tas ir kaut kas slikts? Tik elegantai būtnei neliela smaka pat piestāv - gandrīz vai Parīze. Dvēselē tu esi skaists cilvēks, tāpēc varētu arī negrozīties pusi dienas pie spoguļa, spiežot pumpas un taustot riepu uz vēdera. Īpaši piemērots laiks sportam - Tu varētu sākt ar šautriņu mešanu, jo vismaz metiena brīdī nav iespējams pļumpēt burbuļūdeni un degvīnu. Tas nenozīmē, ka jāatsakās no visām baudām - donžuāna un/vai kurtizānes reputācija tev jau ir.

  Ūdensvīrs (20. janvāris - 18. februāris)

  Dzīve ir skaista kā Pikaso "Gernika". Kaulu, zarnu, metāla šķembu un liesmojoša napalma juceklis. Tu dzer, lai aizmirstu. Taču Tu jau sen neatceries, ko gribēji aizmirst. Process ir kļuvis par pašmērķi. Novārtā pamestā sadzīve atgādina par sevi ik uz soļa - kopš pašnāvības mēģinājuma, iebāžot galvu gāzes plīts cepeškrāsnī, policija un ātrā palīdzība vairs neatsaucas uz taviem zvaniem. Protams, viņiem patīk iedzert uz Tava rēķina, taču tik neciešamu muldēšanu ir grūti paciest pat ar 12 gadus veca viskija glāzi rokā.

  Zivis (19. februāris - 20. marts)

  Par sevi atgādinās veca mīlestība - sažuvušais līķis izkritīs no transformatoru kastes, kad Latvju Strāvas meistars atvērs durtiņas, lai veiktu profilaktiskos darbus. Veselība ir pirmajā vietā. Lai glābtu aknas, Tu dzer zāles, kas maitā sirdi. Lai piespiestu sirdi darboties, Tu špricē zāles, kas bojā aknas. Kombinācijā šīs zāles izraisa izmaiņas iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbībā - Tu lēnām maini dzimumu.

 4. allworth
  Latest Entry

  Es jau šur tur paspēju iekakāt savu sāpi, bet tā kā ir tik auksti kā kaut kur, kur ir nenormāli auksti, atļaušos atkārtoties un izvērst spriedelējumu par savu vietēja mēroga dižķibeli. Ja dienām būtu virsraksti, tad šodien tas būtu "Bļeģ, aukstum, ja tev ir dirsa, tad ej dirst (citur)!". Tas "citur" ir drošības pēc, jo tā kā neviens nezin, kas ir aukstuma diršana, un zināms, ka no nezināmā labāk bīties, tad labāk lai tas notiek kādā nebūt attālākā nostūrī. Un tā kā aukstumam būs jāiet dirst kaut kur tālāk prom no šejienes, tikai loģiski būtu pieņemt, ka viņa vietu šeit aizņems siltums. Bet ja nu aukstums dirš siltumu?

  Lai nu kā... šodien ieeju vienā no mājas tukšajiem dzīvokļiem, kurā ir gāzes apkures katls un čuguna radiatori. Izdomāju, ka varētu tā kā piešķilt katlu, lai neaizsalst ūdens iekš apkures sistēmas, bet PROTAMS, ka es šo momentu jau biju nokavējis, jo pa istabu izšķīdis melnais radiatorūdens, un radiatora gabals ielidojis virtuvē. Paskatos termometrā - mīnus 2 grādi. Forši. Ja aukstumam būtu seja, es viņam izsistu zobus.

  Ar augšminēto atgadījumu jau vienai dienai it kā būtu gana, bet nē... kur nu. Atbrauc blakus dzīvoklī mītošais čalis mājās pēc 4 dienu prombūtnes un konstatē, ka pa krānu netek ūdens. Varbūt kāds vēlas minēt, kas tam ir par iemeslu? Nu bet protams, ka aizsalušās ūdens caurules. Izmēģinājāmies visādi tās atkausēt, bet šodien 2:0 sala labā. Rītdien atkausēšu to ūdens cauruli kaut man mērķa sasniegšanai būs jāziedo visu HIV inficēto dzīvības.

  Ko vispār bomži dara šādā salā? Mans minējums ir tāds, ka viņi vienkārši mirst, jo ja netiek kādā patversmē vai citā siltā vietiņā, tad nakts -20 grādu salā uz ielas vienkārši nav pārdzīvojama.

 5. casadelli
  Latest Entry

  Gwb_usa_freedom_corps.jpeg

  -Turpinot savu rakstu(ja tos tā varētu nosaukt) sēriju, kuras nosaukums varētu būt "Dude!?! The F*ck??!", atceros par dažiem stulbiem likumiem, kurus man viens klasesbiedrs izstāstīja, tādēļ šoreiz tiks apkopoti muļķīgākie/bezjēdzīgākie/stulbākie Amerikas likumi. Neesmu pārliecināts, vai visi šie likumi patiešām eksistē(nemaz negribu mēģināt pārskatīt visu Amerikas štatu likumdošanu), bet gan jau ka liela daļa arī pastāv. Jāpiebilst, ka daudzi likumi ir ļoti veci.

  Muļķīgie likumi :

  Alabamā

  1. Aizliegts vadīt mašīnu ar aizsietām acīm.

  2. Aizliegts nēsāt mākslīgās ūsas, ieejot baznīcā.

  3. Sāls likšana uz dzelzceļa sliedēm tiks sodīta ar nāvi.

  4. Aizliegts pieķēdēt savu aligatoru pie ugunsdzēsēju ūdensbākas.

  5. Lī apgabalā Alabamā ir aizliegts pārdot zemesriekstus pēc saulrieta.

  6. Aizliegts nēsāt saldējumu bikšu aizmugurējā kabatā.

  Aļaskā

  1. Nedrīkst skatīties uz aļņiem no lidmašīnas.

  2. Frizētavās ir aizliegts ievest ķengurus.

  3. Ir legāli medīt lāčus, taču ir nelegāli tos pamodināt un nofotografēt.

  4. Aizliegts izstumt alni no lidmašīnas, kura uzsākusi kustību.

  5. Štata polise ir tāda, ka negadījumiem jācenšas notikt reti.

  Arkanzasā

  1. Aizliegts nepareizi izrunāt Arkanzasas nosaukumu, atrodoties Arkanzasā.

  Kalifornijā

  1. Štata pašvaldība ir aizliegusi jebkuram mēģināt apturēt bērnus, kad tie rotaļājoties lēkā pāri peļķēm.

  2. Aizliegts ēst apelsīnus vannā.

  3. Par kodollādiņa uzspridzināšanu pilsētas robežās, draud 500 dolāru sods!

  Kolorādo

  1. Sievietēm ir aizliegts nēsāt sarkanas kleitas atrodoties uz ielām pēc septiņiem vakarā.

  Konektikutā

  1. Par braukšanu ar riteni ar ātrumu virs 100 kilometriem stundā, draud sods.

  2. Nedrīkst šķērsot ielu, ejot uz rokām!

  Floridā

  1. Var sodīt sievietes par aizmigšanu frizētavās ar matu žāvētāju galvā.

  2. Speciāls likums aizliedz lekt ar izpletni neprecētām sievietēm svētdienās. Vainīgās var tikt arestētas.

  3. Ja ziloni piesien pie stāvvietas skaitītāja, tad par to jāmaksā tik pat, cik būtu par mašīnu.

  4. Maiami ir aizliegts atdarināt dzīvniekus.

  5. Aizliegts pirst publiskās vietās pēc sešiem vakarā ceturtdienās.

  6. Aizliegts nodarboties ar seksu ar dzeloņcūku!

  7. Sievietēm kailām lekt ar gumiju svētdienās pirms pēcpusdienas ir nelegāli?!

  Džordžija

  1. Aizliegts piesiet žirafi pie ielas lampas.

  2. Aizliegts vannoties apelsīnu miziņās.

  Havaju salās

  1. Ja kādam nav laivas, viņš tiks par to sodīts.

  Ilinoisā

  1. Aizliegts dod mājdzīvniekiem (kaķiem, suņiem un arī mājlopiem) aizdedzinātas cigaretes.

  2. Aizliegts ēst restorānā, ja tajā notiek ugunsgrēks.

  Indianā

  1. Aizliegts iet vannā ziemas laikā.

  2. Aizliegts iet uz kino vai teātri, braukt pa ielām sabiedriskajā transportā 4 stundu laikā pēc ķiploku ēšanas.

  Aiovā

  1. Skūpstīties drīkst ilgi, bet ne ilgāk par 5 minūtēm.

  2. Vīrietim ar ūsām ir aizliegts skūpstīt sievieti publiskās vietās.

  3. Vienrokainam pianistam ir jāspēlē par brīvu.

  4. Owumvas pilsētā aizliegts piemiegt ar aci sievietēm, kuras nepazīsti.

  5. Medisonā ugunsdzēsējiem pirms dzēšanas noteikti ir 15 minūtes jāpatrenējas šajā nodarbē.

  Kanzasā

  1. Aizliegts likt saldējumu uz ķiršu pīrāga.

  Kentuki

  1. Pēc likuma ikviens vēl skaitās skaidrā, kamēr vien spēj nostāvēt kājās pēc dzeršanas.

  2. Sievietes nedrīkst pirkt cepures bez savu vīru atļaujas.

  3. Ir aizliegts šaut medījumu pa kustīga transportlīdzekļa logu, ja vien tas nav valis.

  Luīzināna

  1. Ir nelegāli aplaupīt banku un pēc tam iešaut baņķierim ar ūdenspistoli.

  2. Iekost kādam ar īstajiem zobiem skaitās vienkārši uzbrukums, turpretī iekost ar mākslīgajiem zobiem ? agresīvs uzbrukums (aggravated assault).

  Maina

  1. Visiem jāmaksā sods, kas nav aizvākuši Ziemassvētku dekorācijas līdz 14. janvārim.

  2. Ir aizliegts izkāpt no lidmašīnas, kad tā lido.

  3. Iedzimto uzbrukuma gadījumā šotgani (shotgun) ir jānes uz baznīcu.

  4. Augustā ir aizliegts iet pa ielām un spēlēt vijoli.

  5. Portlandā, ja grib staigāt pa ielu, kurpju šņorēm jābūt sašņorētām.

  Merilenda

  1. Baltimūrā ir aizliegts lamāties.

  2. Anapolisā aizliegts mest žāvētu sienu spaiņos laukā pa otrā stāva logu.

  Masačūsetsa

  1. Apbērētāji bērēs nedrīkst apēst vairāk par trim sviestmaizēm.

  2. Krākt ir aizliegts, ja vien ne visas istabas durvis un logi nav cieši aiztaisīti un aizslēgti.

  3. Ir aizliegts nēsāt bārdu kazbārdiņas stilā, ja vien tam nav nopirkta speciāla licence.

  4. Nedrīkst piedirst kaimiņu teritoriju!

  Mičigana

  1. Aklajiem ir aizliegts medīt.

  Minesota

  1. Ir aizliegts sniegt vai saņemt orālo seksu.

  2. Ir aizliegts šķērsot Minesotas ? Viskonsas robežu ar pīli uz galvas.

  3. Atļauts nodarboties ar seksu tikai misionāru pozā.

  Nebraska

  1. Vecākus var arestēt, ja viņu bērns nejauši atraugājas baznīcā dievkalpojuma laikā.

  Ņūdžersija

  1. Ņūarkā ir aizliegts pirkt saldējumu pēc 6.00 vakarā.

  Ņūmeksika

  1. Sievietēm ir strikti aizliegts parādīties publiski neskūtām.

  2. Aizliegts dejot apkārt sombrero (cepure).

  Ņujorka

  1. Par flirtēšanu vīriešiem pienākas 25$ sods. Flirtēšana skaitās arī acu piemiegšana un ?skatīšanās specifiskā veidā?. Par atkārtotu pārkāpumu var tikt piešķirtas acu klapes, lai neskatītos lieki.

  2. Izlekšana no augstceltnes ir sodāma ar nāvi.

  3. Aizliegts šaut pa trusi no kustīga tramvaja.

  Ziemeļkarolīna

  1. Nedrīkst apart kokvilnas laukus ar ziloņiem.

  2. Visiem pārīšiem, kuri paliek pa nakti viesnīcā, ir jābūt divām gultām starp kurām ir vismaz divu pēdu sprauga. Mīlēties šajā spraugā starp gultām ir strikti aizliegts.

  3. Ja pāris, kurš nav precējies, hotelī vai motelī piereģistrējas kā precējies pāris, viņi skaitās oficiāli precējušies.

  4. Precības var uzskatīt par nelegālām, ja kāds no pāra ir impotents.

  5. Barberā Ziemeļkarolīnā suņiem un kaķiem ir aizliegts kauties savā starpā.

  6. Šarlotē Ziemeļkarolīnā sieviešu ķermeni ir jāklāj vismaz 16 jardiem drēbes visu laiku.

  7. Ja vīrietis un sieviete, kuri nav precējušies, dzīvo juteklīgu un baudkāru dzīvi, tad viņiem var piespriest 1 000$ sodu un līdz 60 dienām cietumā. Trakākais ir tas, ka šo 200 gadus veco likumu tiešām vēl pat mēdzot pielietot!

  Ziemeļdakota

  1. Nedrīkst pasniegt alu un sālsstandziņas vienlaikus nevienā bārā vai restorānā.

  Ohaio

  1. Sievietēm ir aizliegts nēsāt augstākās kvalitātes ādas kurpes sabiedrībā.

  2. Kolumbusā Ohaio ir aizliegts pārdot brokastu pārslas svētdienās.

  3. Merisvilā Ohaio suņiem ir aizliegts urinēt uz stāvvietas skaitītājiem.

  4. Aizliets makšķerēt vaļus svētdienās.

  5. Drīkst kādam mest virsū čūsku. Bet nedrīkst čūsku kratīt pret kādu.

  6. Sievietēm aizliegts nēsāt apavus, kuri atsedz īkšķi.

  7. Aizliegts nosist mušu 160 pēdu rādiusā no baznīcas bez speciālas licences.

  8. Aizliegts makšķerēt dzērumā.

  9. Aizliegts vienā mājā dzīvot vairāk par piecām sievietēm.

  10. Tīģeru īpašniekiem, ja tas izbēg, ir vismaz stundas laikā par to jāziņo pilsētas drošībniekiem.

  11. Aizliegts braukt uz takša jumta.

  12. Ohaio vadītāja apmācības grāmatā ir rakstīts, ka ir jātaurē katrreiz, kad pabrauc garām kādai mašīnai.

  13. Nedrīkst publiski barot no krūts.

  14. Sievietēm ir aizliegts veidot un griezt savus matus bez speciālas licences.

  15. Kantonā Ohaio ir aizliegti elektriskie žogi.

  16. Sinsinati ir aizliegts jebkāds anālais sekss.

  17. Klintonu apgabalā aizliegts atspiesties pret ēkām.

  18. Klīvlendā peļu ķeršanai vajag medību licenci.

  19. Airontonā ģērbties pretēji savam dzimumam ir aizliegts.

  20. Merionā aizliegts ēst virtuli un vienlaikus iet pa ielu atmuguriski.

  21. Jangstaunā aizliegts iztērēt visu savu benzīnu, braucot ar mašīnu.

  22. Oksfordā sievietēm jābūt skūtām kājām.

  23. Oksfordā sievietes nedrīkst izģērbties stāvot pretī vīrieša fotogrāfijai.

  24. Poldingā suns nedrīkst kost cilvēkam, taču policists drīkst kost sunim, lai to apklusinātu.

  25. Un galu galā... 4. jūlijā nevienu nedrīkst arestēt, tāpēc droši varat doties uz Ohaio un pārkāpt visus šos likumus!

  • 1
   entry
  • 1
   comment
  • 2019
   views

  Recent Entries

  Cilvзkiem ar vвju nervu sistзmu nav ieteicams lasоt..

  Tikmзr klibв vista ar aklo vвrnu devвs uz diskotзku, kur apkrвvuрвs ar 5kg trotilu klusi uzsprвga ar visu diseni, saрkaidot dj lвci ar riteni, kurр centвs nemanot braukt ar riteni caur disenes pыlim. Lieki piebilst ka kurmi tikai izрkaidоtas atlikuрвs 2 aklвs acis, bet tas jau neko nemaina, izтemot to ka Armзnijas 1 spridzinвtвjs iegвja izraзlas baznоcв kancelejв un skaidri saprotamв valodв teica : "Halohibregelaso helaala ichak" un uzsprвga ar visiem macоitвjiem un visu baznоcu, bet nevien to no pilsзtas nemanоja, jo turpat blakus 30 m attвlumв pirms 2 minыtзm lielvalsts Vatikвns uzmeta pustonnu вtombumbu ar mзєki miermоlоgв ceпв bez nejauрiem upuriem iznоcinвt 3 ebrejus.

  to visu jыs iespзjams jau zinвjвt

  bet jыs noteikti nezinвjвt, ka pa to laiku 2 Turkmenistвnas brоvprвtigi piespiestie paрnвvnieki ar 10 рpicku kastзm, kurвs paslзptas 3 cm spridzeklорi bez striнa un laika , pa kuru izmest no rokas spridzeklоti, ar valdоbas ziтu ar dzeltenu diriюabli devвs iznоcinвt Kirgistвnas kartupeпlauku kolorвdo vaboles. lieki atgвdinвt ka Kirgistвnas kartupeпlauki piederзja Turkmenistвnas valdоbas vadоtвjam. Tвtad kur es paliku. Jв, tвtad, рie nolaidвs no diriюabпa ar izpletтiem, un lieki atgвdinвt, ka uz diriюabпa neviens vairs nepalika. Tвtad рamie рноla pa vienam spridzeklim pie katras kolorado vaboles, un laikam nav jвatgвdina ka рie katrs iznоcinвja 8 vaboles , jo visi pirksti bija nospridzinвti. Saprotot, ka ka palоdzоba no malas nebыs, рie apgыlвs un izbзra uz sevоm visus spridzekпus, pa abiem aizdedzinвja vienu un klusi sprвga 1,5 mзneрus. Vatikвns neizturot рo ilgstoрo paрspridzinврanos, pa ceпam braucot atpakaп no izraзlas klusi uzmeta otru atombumbu, ar domu bez nejauрiem upuriem iznоcоnвt рos 2 mocekпus, saglabвjot raюu Kirgistвnai. Ak tavu nelaimi, kaimiтu Feмa, kas brauca nospert 3 kartupeпus saviem 12 bзrniem, ar visu savu юiguli aizgвja pa gaisu.

  to visu jыs iespзjams jau zinвjвt

  bet jыs noteikti nezinвjвt, ka Tadюikistвnas pilsзtв Isimbulв ar 12 milj. iedzоvotвjiem, vietзja mзrogв nelielв tirdziтв tirgojвs Armзnijas paрnвvnieku tirgotвji un tirgojвs ar paрnвvnieku mыnicijвm un spridzekпiem, mainoties ar tiem par naudu vai ar preci. Kad katrs sev bija iemainоjis sev derоgвs un uz auguma deroрos trotila lentes, kвds vietзjais armзnijas pamuпнis Zinaоds Zinвts pieprasоja no pвrdevзja пaut izmзмinвt uz sevоm ,lai notestзtu preces derоgumu uz vietas. Pвrdevзjs neko пaunu nenojauzdams deva savu piekriрanu ar piebildi: "Ja prece nedarbosies, naudu saтemsi atpakaп". Zinaоds nospieda pogu un parвva uz elli 6 miljonus vietзjo iedzоvotвju, t.sk., 2000 paрnвvnieku munоciju un spridzekпu tirgotвjus, kas pilsзtai deva 3/4 budюeta nodokпu naudas. atlikuрi 6 miljoni lзnв nвvз grasоjвs mirt no radовcijas. Vatikвns braucot no Kirgistвnas, to redzot nolзma uzmest vзl vienu (treрo) atombumbu ar mзrнi iznоcinвt mocekпus, bet laikam lieki atgвdinвt, ka рie no navigвcijas un neko nesaprot un sajauc Tadюikistвnas pilsзtu Isimbulu ar Istimbulu un parauj uz elli vзl 25 miljonus iedzоvotвjus, kas atrodas valsts otrв galв.

  to visu jыs iespзjams jau zinвjвt

  jыs noteikti nezinвjвt , ka Albвnijas valsts nebija mierв ar Vatikвna paрdarbоbu un nolзma nesзdзt mierв. Albвnijas vadоtвjs Dюihads deva pavзli mobilizзt visus spзkus: "Gelala muson dюibrilali". Ilgi negaidot, atvзrвs garaюas durvis un no tв izbrauc viens tanks, jвsaka gan ka pвrveidots kartupeпu nolasiрanas aparвts, kas pieнibinвms pie traktora T-40. Aiz tв izsoпoja stalti 3 karavоri, kuriem uz visiem iedots viens kalaрnikova aparвts, tв teikt uz maiтu uz noteiktu laiku. Jвsaka gan ka aprвta brauciens un karavоru gвjiens ilga tikai kвdas 5 sekundes, lоdz vatikвns uzmeta 4 atombumbu, jo Albвnijas karalis kпыdоjas dodot pavзli caur Skype, ko vatikвns neiedomвjami dвrgas un sareюмоtas operвcijas laikв atklвja, paraujot uz elli netвlu esoрo ciematu ar 13 milj.iedzоvotвjiem. Laikam lieki piebilst, ka Vatikвna mзrнis bija iznоcinвt tikai tankam lоdzоgo priekрmetu un 3 karavоrus bez nejauрiem upuriem.

  to visu jыs iespзjams jau zinвjвt

  iespзjams, ka to visu jыs jau zinвjвt, bet jыs noteikti nezinвjвt, ka dzeltenais diriюablis, ko Turkmenistвnas brоvprвtоgi piespiestie kolorado vaboпu spridzinвtвji pameta, turpinвja stвvзt virs Kirgistвnas laukiem. uzpыta neliels vзjiтр, kв lidaprвts sвka virzоties uz valsts dienviediem lзnв garв ar 5m/sek. Diemюзl vietзjie iedzоvotвji kirgistвnieрi рвdus aparвtus redz pirmo reizi, un salasоjuрies Korвnu , uzskata to par apokalipsi un pasaules galu. saskaтв ar Korвnu, tuvojoties pasaules galam, рiem labвkв nвve esot paрspridzinвties paraujot lоdzi savus ienaidniekus. lieki piebilst, ka kirgistвnieрiem momentв kaimiтi kпuva par lielвkajiem ienaidniekiem, jo daюi daюiem neesot atdevuрi tomвtus, citi velosipeda riepu u.c. Sвkвs masveida paрspridzinврanвs, cilvзki skrзja pie kaimiтa un uzsprвga ar visu kaimiтu, daюreiz sanвca vairвki kopв - atcerзjвs pвri darоjumus un klusi sprвga. briюiem sprвga salmu bыdas ik pзc sekundes. Publiskajв tualetз kвds uzurinзja kвdam, pзc brоюa tualete ar 30 urinзtвjiem aizgвja pa gaisu. JO tвlвk diriюablis virzоjвs tвlaн uz dienviediem jo neizglоtotвki kпuva cilvзki. Dienvidu daпв рie meюoтi pielыdza objektu, lidinвja рнзpus un harpыnas pret to. Vatikвns to redzot, uzskata par barbarisma atdzimрanu un nevзlas pieпaut to, nomзrнз taktisko kodolgalviтu un 12 miljoni barabri aiziet lupatвs, plus nav jвatgвdina ka tiek parauti lоdzi atlikuрi paрspridzinвtвji, kuriem nav izdevies atrast ienaidniekus.

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1559
   views

  No blog entries yet

 6. TRG's Blog

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1645
   views

  No blog entries yet

 7. .. pa sienu rāpo kabatas lakats.

  Aizvadītos mēnešus manu cāļa prātu pārņemušas ar negācijas zīmi raksturojamas domas - naids pret cilvēkiem, riebums pret cilvēku uzvedību, vēlme nošaut cilvēkus, vēlme sabraukt cilvēkus ar ļoti ātru traktoru, apātija un reliģija. Īsāk sakot, latvju mēlē ir vārds, kas lieliski raksturo manu garīgo stāvokli - slieka (nevis "dirsā"). Ir laiks pārmaiņām! VUŠŠŠ! - mežā to melno sātana domu cepuri - tagad nākotnē lūkošos priecīgām acīm un atvērtu mutīti vēršos puspilnā glāzē, un nevis tāpēc, ka citi tādu mani grib redzēt, bet tādēļ, ka, turpinot šādas tendences, novītīs mani jauneklīgi sārtie vaigi un izkritīs daiļās matu cirtas. Kas tad mani tādu, ar spīdīgu pauri, gribēs? NEVIENS! Tādēļ, lai paglābtos no bēdīgas vientulības, esmu nolēmis koncentrēties uz jaukākām un priecīgākām domām. Iedomājos, ka iepriecinošo lietu uzskaite varētu palīdzēt - AIDĀ!:

  ? Cenu uzlīmītes. Ar patiesu prieku un aizrautību plēšu tās no plastmasas priekšmetiem, vai glancētiem žurnāliem un ar īkšķa palīdzību stumju nost līmes atstātās pēdas. Pēc šī akta rodas padarīta darba sajūta. Iespējams, mana nākotne saistāma ar dezinficētāja, vai sanitāra profesiju.

  ? Gardā un veselīgā susla ar uzrakstiem "POKKA""un "aloe". Oooo, jā! Šī padzēriena baudīšana, liek man prātā uzburt ainas kā ierindas korejiešu famīlija pie gada padod apkārt spļaujamtrauku un visi draudzīgi, ar reklāmas smaidu uz lūpām, ieliek savu artavu trauka piepildīšanā.. mmmmm.

  ? Daiļava Brīvības piemineklī. Neesmu īsti pārliecināts par šī meitieša izcelsmi, bet, spriežot pēc fizionomijas, steroīdus viņa nav smādējusi, un aiz drānas ir slēpjams kas vairāk par.. karoč pimpis. Iespējams, viņa bijusi varmācīgā Lāčplēša sieva, kas, ieradusies mājās no 200 cūku nokaušanas ar kailām rokām, Lāčulīti pamodinājusi ar bargu: "Kāpēc nav iznesta miskaste, MĒRGLI?!?", un tad triekusi kāju pa sliņķa galvu - varbūt tieši dēļ varmācības ģimenē, mūsu tautas eposa galvenais varonis nēsājis lāča austiņas un vispār uzvedies tik.. īpaši. Kas zin.

  ? Kustīgās interneta bildītes. Piemēram, šajā bildē redzams galvenais lāču izšaušanas iemesls - radījums, kas šādi sadirš harmoniju viennozīmīgi ir pelnījis nāvi!

  ? Dumi rozā jociņi:

  20050731651komikss4ah8.jpg

  Par godu sevis atdzīvošanai, esmu uzmeklējis nu jau aizmirstu Raiņa dzeju:

  Atnācu no ķēķa puses,

  Sviesta pika rociņā,

  Un ar slaidu atvēzienu

  Iesmērēju pakaļā!

  Sūdīgu TEV dienu!

  • 1
   entry
  • 6
   comments
  • 1978
   views

  Recent Entries

  Tātad uzlieku 1x4 normal.

  es kā parasti izvēlos orc. Uzlieku visus pretiniekus undead. Nē bet izrādās viens ir elfs. Nu labi 1h jau esmu nomocijies gatavojot armiju.

  Izcērtu visus ceļus uz vidu. ok kaujos ar 3 undead. Jēj Lielajam ruksim 10lvl(es esmu kruts tagad)

  Lab 2 kautkur aizbēg. uzpiežu maģiju kad manējie 10sec pārvietojas ar max ātrumu panāku un situ. Ok man bāzē izceļas no Dirižabļiem (pretinieki) 10Lokšāvējas, 4Jātnieces, 5Dziednieki, 2 katapultas, elfu vecene uz taigera ar 10lvl, tas džeks kas papusei zirgs (elfu hearo).

  Lab es tur vidū kaujos kad pēkšni atskan, kad man itkā uzbrūkot. Ok ilgi nedomājot uzpiežu uz scrool un visus savus uzbrukma spēkus teleportēju . Ok no aizmugures, no centra kaujas no 3undead pienāk elfiem palīgi. kopā ~20gali, zirnekli, 7hearo. Ok baigā gaļa un protams lagi. Mans Defens spēks bija : 1hearo 10lvl, pāris Groudi (1 baraku džēki) un pāris džeki ar stabiem (spēcīgākie orc karavīri) ok sasēdinu visus strādniekus pa mājām (precīzāk paši saiet.

  Ok līdz brīdim kamēr elfs ar saviem 2 hearoi nesāka maģijas laist. 1. Komētu lietus, un no otra kad visiem dzīvības pilda. Un mani tā normāli izdrāza :D

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1491
   views

  No blog entries yet

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1669
   views

  No blog entries yet

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1766
   views

  No blog entries yet

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 2030
   views

  No blog entries yet

  • 2
   entries
  • 6
   comments
  • 1748
   views

  Recent Entries

  mAkjik
  Latest Entry

  vakar, 2008. gada 9. februārī pieceļos kojās, acis līp ciet, elpa mazliet smird pēc urīna un mati uz galvas stāv tik pat stalti, kā bijušais Ļeņina piemineklis Latvijā. ieslēdzu portatīvo datoru, izdzeru C vitamīnu(šķīstošo) un pieeju pie spoguļa, mazliet paliek neomulīgi, pakasu olas un mazliet paraustu locekļa priekšādiņu. saģērbjos, skrienu uz 4 trolejbusu, lai varētu satikties ar mammu centrā, bija sarunāts 14:00, protams nokavēju 20 minūtes, mani salamā, gandrīz pārlika pār celi un nopēra. tā tā diena vilkās diezgan lēni, jo staigāju diezgan bezjēdzīgi pa ķīpsalas halli, kur bija sabraukuši kaut kādi mērgļi no visām pasaules malām un gribēja iesmērēt savus sūdainos ceļojuma piedāvājumus uz kuriem mamma uzķērās un klausījās, kā itālis mēģina pārspļaut pār lūpu pāris angļu valodas vārdus, nožēlojami. paēdu, iedzeru alu mammas klātbūtnē par ko man gandrīz norāva matekļaino galvu un satiku draugus no kuldīgas, kur viss sākās. pastaigājām pa veikaliem, paēdām mcdonalds ēdienu, kur negribu iedomāties kā gaļa taisīta, un kāds triperains pedofīls taisi visu to kopā. tad izdomājām aizbraukt uz kuldīgu, kur meitene protams uz visiem 100 mani atbalstīja, pienāca pulkstenis 23:30, zvans, saruna un nākamā bilde ir jau glāzīte rokās ar bonapardu un viens no sāna jau piedāvā ahūni kruto jameson kurš pa gabalu smako kā mans dibens, kad viņš ir iesvīdis lekciju laikā un rīvējās gar mazajām biksīšu vīlēm. viena glāze, divas, trīs un piemostos pie draudzenes mājās gultā 13:00 pa dienu, respektīvi šodien. pirkstu gali asiņaini, galva kā piedirsts spainis un sajūta tāda, ka tevi ir izmīlējušas divas 70 gadīgas vecmātes un pēc tam uzsēdies zilonis un totāli palaiž gāzes. tagad ir 22:10, nākamā diena, bet joprojām varu knapi pakustēties, rauj uz augšu un acis iet katra uz savu pusi. priekā

  • 1
   entry
  • 0
   comments
  • 1679
   views

  Recent Entries

  EternaL
  Latest Entry

  Pamodos no rīta un sajutu stipras sāpes pierē. Izsecināju arī to, ka mācīšanās šodien nebūs, tāpēc sēžu te. Jau pa šīm stundām esmu sapratis, ka īstenībā esmu Harijs Poters. Ou, yēa, noskatījos arī visas 3 jaunās Jericho sērijas. Šķiet, ka NBC pietika ar 80 t riekstu. Pats arī esmu vainīgs, jo nosūtīju 2$ :rolleyes: Gandrīz, viss sižets ir mainījies. Tēma vairāk iet uz politisko pusi, bet whateva, Jericho rules.

  • 0
   entries
  • 0
   comments
  • 1831
   views

  No blog entries yet

 8. BLOGGED

  • 2
   entries
  • 3
   comments
  • 2221
   views

  Recent Entries

  blind
  Latest Entry

  Pamodos ~00:20, visu nakti zadrotoju warcraft 3 TFT, aizgāju uz skolu, sēžu tagad jau 7. stundu. Diezgan sūdaina diena, ja ņem vērā, ka neesmu dabūjis nevienu atzīmi, bet varbūt arī labi, jo tas varētu būt 2.. Atrodos programmēšanas stundā, kā vienmēr īsti darīt nav ko, bišk jāpalauza galva pie tā paskāla, vienvārdsakot uzdošu jums uzdevumu. Dota programma (pareizāk gan, manis taisīta):

  program burti;
  uses crt;
  var t:text;
  i,b:char;
  sk:integer;
  begin
  clrscr;
  writeln;
  assign (t, 'H:\teksts.txt');
  reset (t);
  repeat
  read (t,i);
  write (i);
  if i=' ' then sk:=sk+1;
  until Eof(t);
  writeln; writeln;
  writeln ('Faila ir ' ,sk, ' vardi');
  close (t);
  readln;
  end.

  Programma atver doto .txt failu un saskaita cik ir vārdu, bet šī programma strādā tikai, ja lietots viena atstarpe starp vārdiem. Tātad man vajag, lai tā strādātu arī kad lietotas vairākas. Mainīt var visu, ka tik strādātu, bet varu pačukstēt, ka jāpievieno un jāizmaina 1-2 rindiņas. Pašlaik es atbildi nezinu, ja uzzināšu, tad kautkad uzrakstīšu pareizo atbildi, ja tomēr neuzzināšu un kāds to izveidos pareizi, paldies :)

  • 1
   entry
  • 5
   comments
  • 1926
   views

  Recent Entries

 9. Biju laikam 6dien uz wcg pirmo dienu, traļi vaļi, parēcām, gājām uz makdonaldiem`n`shit, fotkājāmies ar inseineziem un psaihediem un citiem zvēriem, rezultātā mēs gandrīz 12 stundas nosēdējām tajā holī var teikt neko prātīgu nedarot. Par spēlēm`n`shit negribu neko stāstīt.

  Tad biju uz mtv dzimeni, sūds pēdējais, alus cenas bija vienkārši smieklīgi augstas(2 lati par puslitru), bija tikai viena jēdzīga grupa, es pat teiktu laba(No Big Silence), biļeti dabuju no garāmgājēja, faktiski es uz turieni atb raucu lai izvilktos no mājām un uzpīpētu.

  Satiku čomus, vēlāk arī pāris zināmas meitenes, kur viena no viņām pēc tam aizveda uz mājām(protams viņas senči), karoče bulšits, neko jēdzīgu nepadariju, un nekā jēdzīga tur arī nebija. gg.

  Klausos dziesmu Trash by Korn, plānoju rīt doties pēc grāmatām, un domāju ko darīt baltajās naktīs un ko ņemt līdzi, vai ar ko uz turieni doties.

  • 2
   entries
  • 18
   comments
  • 1932
   views

  Recent Entries

  Burton
  Latest Entry

  Es vēlējos uzrakstīt ko nozīmīgu, kas varētu interesēt visus, kas šeit apgrozās.

  Manuprāt, jebkurš no ši bloga lasītājiem ir iedomājies, ka 1.6 jau ir diezgan novecojusi versija. Un šeit nu rodas jautājums - ko darīt? Palikt pie vecā 1.6, kas sāk lēnām pazust, vai iet uz neveiksmīgo valves projektu Counter-Strike:Source, kur droši vari doties fps meklējumos uz tuvāko datorveikalu.

  Kāds cilvēks no Amerikas šo jautājumu pagaidām risina un ir ticis ļoti tālu, jo nesen tika izlaista slēgtā beta versija spēlei CS:PROMOD. CSP tiek bāzēta uz Source engine ar Source grafiku (tika izņemtas visas nevajadzīgās tekstūras, kastes, bundžas, kas palielinās par 20-30 fps ingame), kā arī Source fiziku, 1.6/1.5 versijas norecoilu un daudz citām fīčām no 1.6 versijas (wallbangs, skaņas, kartes).

  1. Augustā izlaida pirmo slēgto betu CSP spēlei, kura vēljoprojām tiek testēta labāko ziemeļamerikas spēlētāju pavadībā. Pagaidām atsauksmes ir ļoti labas. Pagaidām vairāk informācijas par spēli netiek dotas, bet daži screenshoti ir pieejami.

  Betas HUD un GUI izskatas

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2954.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2955.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2956.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2957.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2958.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2959.jpg

  csp_train

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2947.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2948.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2949.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2950.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2951.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2952.jpg

  http://i.divo.net/assets/cspromod.com/content/2953.jpg

  Paldies :)

  • 1
   entry
  • 0
   comments
  • 1830
   views

  Recent Entries

  csp
  Latest Entry

  Daži mani normālākie Banneri. =] - Mazie.

  U9100-1187549974.jpg

  U9100-1187550011.jpg

  U9100-1187550030.jpg

  U9100-1187550076.jpg

  1 mans lielais banners.

  U9100-1187550115.jpg

  GL :]

About us

KSO.LV is a gaming community which started in early 2003. Our goal is to make sure to provide you a low latency server with cool game modes to give every player the best gaming experience.

 

 

Get in touch

facebook feed

Recent tweets

Follow us

×

Important Information

To continue using KSO.LV, you’ll need to agree to the updated Terms, Privacy Policy, and Cookie use.  Privacy Policy Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.